gallery-peleg+elkalay-0073_mobile (2)

אוריאלה פז-מורין מעניקה כלים משני חיים ואת חוויית התדר הגבוה בסמינר תדרים ואומגה

ברכות של אור, כאן אוריאלה,

ברגע זה, כאשר עיניכם פוגשות מילים אלה, אני מזמינה אתכם לנשום עמוק, לפתוח את הלב, ולדעת שאפשר וניתן ליצור שינוי, לרפא ולשחרר כל חלק שאינו מתאים לכם יותר בחייכם, וליצור, במו-עצמכם, מציאות חלופית, מיטבית.

אני נמצאת כאן, כיום בחיי, כדוגמה למי שעשתה שינוי ופריצת דרך, מתוך נכונות ללכת עם האמת הפנימית, ולא להניח. זהו מסע של חקר עמוק אל תוך עצמי, שהוליד מפגש מסוג אחר לגמרי עם רבדים שלא ידעתי שנמצאו בתוכי.

זה התחיל אצלי בגיל צעיר מאד, כאשר שאלתי שאלות על משמעות החיים כבר בגיל 9. ומאחר והיו סביבי אנשים המצויים בידע על "העולם שמעבר", בורכתי באפשרות להיחשף לעולם מושגים אחר מהקונבנציונלי, ולהיפתח לעולם שלם, צבעוני, מרגש ומיוחד, שהיום הפך עבורי נגיש כל-כך.

זה היה והינו מסע ארוך ועמוק, של מפגש עם האמת הפנימית, שחרור כאב, סליחה וריפוי לצד חיבור לעוצמה ולידיעת השליחות והייעוד.

הקריירה שלי החלה בתחום המחקר בחינוך באוניברסיטת תל-אביב והנחיית פרוייקטים בית-ספריים במערכת החינוך. לאחר מכן מצאתי דרכי לתפקיד יצירתי כמנהלת פרסום באפריקה ישראל להשקעות .

בתוך מילוי תפקידים אלה המשכתי לפתח את ההבנה שלי לגבי חוקי הרוח, והחלתי ליישם אותם בחיי היומיום. וכשזה "פעל" והניב תוצאות מעשיות, החל לפעם בתוכי הרצון ליישם זאת בעוד תחומים, ולסייע לאחרים לעשות זאת עבור עצמם.

הייתי צריכה אז להסכים להיפרד מהידוע, המוכר, הבטוח, וללכת אל הלא-נודע. הסכמה זו היתה כרוכה גם בשינוי התפיסה העצמית שלי את עצמי בעיני עצמי ובעיני אחרים- מניהול חיים 'נורמטיביים' להגדרה של עצמי מחדש בתחום אותו רואים חבריי הטובים ובני משפחה כמוזר ושונה.

באותן שנים התוודעתי לדרכן של לואיז היי ושל סאניה רומן, ותחושת הייעוד האישי החלה לפעם בתוכי. אט-אט החלה להתגלות התמונה בשלמותה, זיכרונות התעוררו, והידיעה הפכה לברורה יותר מאי פעם: הרצון להתחבר לאמת האישית, הפנימית, ולהתמסר לתהליך הגילוי – הפך להיות במהרה מציאות שאין לעצור אותה.

הגשתי את התפטרותי והתמסרתי לחלוטין, למשך תקופה של יותר משנה, למפגש מחודש עם האני האמיתי שלי.

באותה תקופה, ולמעשה מאז ועד היום, הקדשתי זמן ללימוד כלים מתקדמים של הילינג, תקשור וראייה על-חושית, כלי מודעות ויכולת להנחות תהליכי אימון (קואוצ'ינג) אישיים וקבוצתיים. בתוך כך פיתחתי את יכולת התקשור שלי להנחיית תקשור-חי בכנסים וקבוצות וכן ריפוי מקרוב ומרחוק.

8757363f-8805-488a-a653-3b624a89af3a

טקס מגנוט קצר שבו המשתתפים מתחברים בעוצמה למציאות שאותה הם ממגנטים

אני רואה הכרח בתהליכים עמוקים של מודעות, ריפוי ויצירת שינוי- כדי לחיות בסיפוק, אושר, בריאות והגשמה.

במשך השנים פיתחתי שיטה מיוחדת, המאפשרת לאדם להיות המאמן (ה-קואוצ'ר) של עצמו, לפעול בתדרי אנרגיה גבוהים במיוחד ולהזיז את החיים קדימה: שיטת אומגה, הפכה כלי מעשי וקל להפעלה לרבים, המשנים את חייהם. השיטה משלבת בתוכה שימוש ואימון בכוח התודעה והמגנוט לשם יצירת מציאות רצויה ומהווה "מכון כושר" אישי הכולל כלים מעשיים וקלים להפעלה המשפיעים על איכות החיים, בגוף ובנפש.

שיטת אומגה כוללת כיום גם הכשרת מטפלים ב"אומגה הילינג" וכן קורסים להכשרת מאמנים בתדר אומגה, לתהליכים רבי עוצמה, עומק ומהירות בפני עצמם או בשילוב שיטות/ אימון/ טיפול אחרות.

על-שם שיטה זו החלטתי לקרוא למרכז הפעילות שלי בשם " מרכז א ו מ ג ה ".

סגנון ההנחייה שלי, או אם תרצו האני-מאמין שלי, קשור ביישום מעשי, ת'כלס, של חוקי הרוח ותהליכי המודעות והשינוי אל תוך חיי היום-יום שלנו. ההנאה הכי גדולה שלי היא כאשר החיים שלכם ושלי "זזים" קדימה. מדובר בתהליכי טרנספורמציה ושינוי עמוקים, היכולת להגשים את הפוטנציאל הגבוה וליצור שינוי.

ובשביל שינוי, צריך… שינוי !

מבחינת עולמי, עברתי רבות בשנות ילדותי והתבגרותי. כיום אני רואה בכך מתנה גדולה, שבזכותה אני מבינה אתכם וחווה את הדברים מהרובד העמוק שלהם. חיי מהווים הוכחה לכך שאנו יוצרים את מציאות חיינו- והכל אפשרי !!.

כיום אני חשה כי התבגרתי בגיל מאד צעיר, וכעת אני הופכת לקלילה ושמחה יותר ויותר ככל שהזמן עובר. אני חיה את חיי בתחושת מלאות וסיפוק גדול. כל מפגש אתכם הוא חגיגה !

אני לומדת רבות מכם ויחד אתכם. אני מודה לכל אחד ואחת מכם על מי שאתם הינכם.

מברכת אתכם בדרך צלחה ומוארת
להגשמת משאלות לבכם

שלכם

אוריאלה

thumb_266d9f78ca7e5d85780dc4bc4954be22

20160808_195631

אוריאלה פז-מורין (לשעבר שדה -זהר)
מנטורית רוחנית, מייסדת שיטת אומגה

מייסדת שיטת אומגה- התדר הגבוה למגנוט. מחברת הספר "המגנט- הדרך להגשמת החלומות שלך". מנטורית ומורה רוחנית להצלחה.  הכשירה רבים מהמנחים, יועצים ומטפלים בארץ. מנחה סדרת הטלויזיה "הסוד מאחורי הסוד". מנחה כנסים ומסרים קבוצתיים בתקשור טראנספרסונאלי -על חושי אחת לחודש משנת 1999. מתמחה בדמיון מודרך וכלים עוצמתיים לשינוי והצלחה בכל תחומי החיים.
לשעבר מנהלת הפרסום של "אפריקה ישראל להשקעות" ומאז שגילתה את ייעוד חייה, עשתה הסבה מקצועית
ומאז היא מסייעת לאלפי אנשים בארץ ובעולם להתחבר לייעוד ולשליחות, ליצור שיפור בחייהם ולהגשים חלומות.
הנחתה והכשירה רבים מהמורים, מטפלים ויועצים בארץ.

 

– מאסטר ב-  NLP – תעודת ABNLP ארה"ב 

– מאסטר ב- Time Line Therapy- תעודת ABNLP ארה"ב

– מאסטר בהנחיית דמיון מודרך, ארה"ב

– קורס הכשרת מאמנים – מכון COACH-ME

 – מורה מוסמכת ל"גוף האור"- בהסמכת סאניה רומן ודואיין פקר, ארה"ב

– מוסמכת בהנחיית קבוצות רב-תחומי – מכון "גישות"

– מוסמכת בשיטת EMI- לשחרור טראומות ודפוסים בגישת שינוי נוירו- מוחי

– BA כללי- חינוך, פסיכולוגיה – אוניברסיטת תל-אביב, בהצטיינות

– לימודי תעודה בתקשורת – אוניברסיטת בר-אילן

– שילוב אמנויות – מכללת ורצברגר