אוריאלה קם-מורין

הקוטג' כמשל למחזור השפע

הקוטג' כמשל למחזור השפע

מאת: רניאל סיוון גנרוז

בכל אירוע חיצוני המתרחש בעולמנו יש מסר חשוב לכל אחד מאתנו.
פרשת גבינות הקוטג', שמעוררת מחאה ציבורית, מלמדת אותנו את אחד מסודות השפע העמוקים ביותר: "חוק האיזון".

על פי חוק זה, לכל נתינה שלנו נוצר הדהוד הממגנט קבלה. במצב הרגיל נוצר איזון עדין בין נתינה לקבלה. הענקתם דבר מה למישהו? השקעתם זמן, אנרגיה והמאמץ? אתם ראויים להיזון חוזר. אתם ראויים לקבל. תהליך זה מכונה: "מחזור השפע".

בחיי היומיום "מחזור השפע" נוצר באופן אוטומטי. לעיתים אתם מקבלים ישירות מהאדם לו נתתם (אם אתם למשל מטפלים או מייעצים למישהו ומקבלים על כך תגמול כספי) ולעיתים הקבלה מגיעה ממקורות אחרים לחלוטין (אם למשל נתתם צדקה או עשיתם מעשה טוב בסתר, היקום דואג לתגמל אתכם בדרכים מפתיעות).

כל אנרגיה שהענקתם לאחרים, תחזור אליכם בדרך זו או אחרת.

"מחזור השפע" מתרחש באופן טבעי וזורם, אך לעיתים נוצרת בעיה שפוגעת בתהליך הקוסמי.
למשל, אם אתם נותנים יותר מאשר מקבלים וחווים מציאות בה אתם דואגים ותומכים באחרים, אך לא חשים שאחרים עושים זאת כלפיכם. דבר זה לא נגרם כתוצאה מגורל שלילי או חוסר הוגנות של החיים. דבר זה נוצר מסיבה אחת ופשוטה, הפוגמת ב"מחזור השפע". הסיבה היא: הערכתכם את עצמכם.  

מחזור השפע פועל באופן טבעי כשאדם חש ראוי לקבל ולהזרים את אנרגיית הקבלה. הוא עושה זאת על ידי נתינה המכילה, שלא במודע, אנרגיה של שפע. למשל, אם אתם עוזרים למישהו, האנרגיה שלכם אמורה להתענג על עצם התהליך ולנבוע מתוך רצון להיטיב. כך תתחברו לשפע טבעי.

אדם הנותן מתוך תחושת חוסר בטחון, פועל מתוך ריצוי לא מודע של האחר. הוא נותן, מתוך תפיסה פנימית שאם לא ייתן – לא יהיה מקובל ומוערך. ובכך הוא בולם את הזרימה הטבעית של מחזור השפע.  חוסר-ערך-עצמי-מספק מעורר מעגל מתסכל של איבוד האיזון שבין נתינה וקבלה. אך ניתן לתקנו דרך עבודת מודעות נכונה.

קיים מצב נוסף של פגיעה ב"חוק האיזון":כאשר אדם חש שהוא ראוי לקבל הרבה יותר מאשר הוא נותן.

וכאן אנו מגיעים לעניין הקוטג':

כאשר קיים פער גדול מדי בין האנרגיה שהאדם משקיע ובין הערכה שלו את עצמו, או את המוצר שלו – הדבר פוגע ב"מחזור השפע". נראה כי עלותו של גביע קוטג' לא משקפת את רמת האנרגיה האמיתית שהושקעה בעשייתו ובעלות החומרים ממנו הוא מורכב. וכאשר הפער גדול, שואפים כוחות היקום ליצור איזון.
וכך מתעוררת מחאה ציבורית.

השיעור של כולנו הוא ללמוד להעריך ולקבל את עצמנו ואת האנרגיה שלנו באופן מאוזן. מצד אחד לא ליפול למקומות של חוסר ערך מספק, אך מהצד השני לא להקצין בהערכת עצמנו ובדרישותינו מהעולם.

ב ה צ ל ח ה

רניאל

רניאל, מנחה וותיק ומנוסה – מעל 20 שנה. מחבר ספרים, בעל טורים בעתונות (לחיי האושר, סוד האושר הפנימי) תוכנית טלוויזיה (הסוד שמאחורי הסוד – ערוץ קרמה) והנחיה במסגרות רבות ומגוונות. (מהות החיים, סמינר הקיבוצים וכו').

לפתיאום פגישת ייעוץ אישית או הזמנת ערב לקבוצה: רניאל 052-5575530

 

כתוב תגובה

אודות המחברת

מנטורית להצלחה אישית ועסקית בכוח התודעה, מפתחת שיטת אומגה ומייסדת מכללת אומגה. פועלת לשינוי תודעה ומעניקה כלים ייחודיים ופורצי דרך.

מאמרים נוספים

איך תדרי אנרגיה גבוהים משפיעים על בריאות וריפוי?

קבלו את שיטת אומגה בבריאות  בשיטת אומגה קיים שימוש בתדרי אנרגיה גבוהים של האנרגיה המגנטית המאפשרת איזון, עלייה ברמת האנרגטיות וריפוי. בוגרי השיטה שמפעילים את התדר הגבוה ואת הכלים, על עצמם או עבור בני משפחה קרובים, וכן מטפלים ומטופלים בה, מדווחים על תהליכי החלמה מהירים וקלים יותר, תמיכה וליווי בטיפולים מורכבים, הקלה בכאב ותופעות לוואי, מניעת מחלות, שיפור

קרא עוד»

איך ליצור הריון מוצלח ולידה קלה

על-פי עדויות בוגרות השיטה ומטופלות, שיטת אומגה מסייעת לפריון וללידה. השיטה מסייעת בפתרון בעיות פוריות וזיהוי מקור הבעיה שגורם לבעיית פריון, כאבי מחזור או מחזור לא סדיר, הידבקויות, מעצורים נפשיים/רגשיים, מתח, סיוע בבחירת הכיוון הטיפולי ו/או הרופאים והמטפלים המתאימים, סיוע ליולדות, התמוססות של ציסטות, הכנות וליווי בטיפולי IVF.   כיום גוברת המודעות וההכרה בחשיבות הרפואה האלטרנטיבית

קרא עוד»

סוד המגנטיות ליצירת זוגיות: איך למגנט אליך זוגיות מאושרת וחתונה?

שיטת אומגה מעניקה ארגז כלים ייחודי למגנוט זוגיות וחתונה.השיטה ידועה גם כדרך לשיפור זוגיות קיימת ומערכות יחסים בכלל, בתוך המשפחה, עם חברים ובמקום העבודה. "אולם מהי האהבה? נסיון להגדירה משול לנסיון להגדיר את האלוהות. אל תגדירו את האהבה. תנו לה להיות, כך, לנוח בתוך ליבכם " אוריאלה פז-מורין מוקדש באהבה לכם, המבקשים ליצור זוגיות בחייכם  

קרא עוד»

אוריאלה קם-מורין בפייסבוק

קורסים וסדנאות

עקבו אחרי (אחרינו?)

מלל נלווה?

צרו קשר

0525-396-333

 omegashefa@gmail.com

© כל הזכויות שמורות - אוריאלה קם מורין

האתר נבנה על ידי: הסטודיו של רחלי