אוריאלה קם-מורין

הקנאה והשפע

על הקנאה והשפע

אוריאלה פז-מורין

 

קנאה היא רגש מוכר, שבו אנו מתייחסים להצלחתו של אדם אחר או לעובדה שיש לו דבר מה שלנו אין, מתוך מקום של נחיתות וחסר. קנאה מגיעה ממקום שבו נדמה לנו שאם יש משהו לאחר, זה בא על חשבוננו. כאילו יש מלאי מוגבל, ומי שזכה בו לא מאפשר אותו לאחרים. זהו מקום קורבני רואה מה לי אין, כולל חוסר מזל, כסף, קשרים וכו'.

הקנאה נובעת מתוך מצב שבו מרכז הלב שלנו סגור, מצמצם, מתחשבן. מרכזי אנרגיה נוספים יכולים להיות מעורבים בדבר: העין השלישית- מרכז המוחות- המשפיע על דרכי החשיבה שלנו, מרכז המין והיצירה, האחראי על תחושת השפע, מרכז מקלעת השמש המניע אותנו להישגים ותחרות, וכך הלאה.

אז מה עושים כדי להתמיר ולרפא קנאה?

1. ראשית, זה לקחת אחריות על נסיבות חיינו, ולהפנים שאנו, ורק אנו יוצרים את המציאות כפי שהיא. הכרה בעובדה זו  מובילה ליכולת שלנו להבין שאם טרם יצרתי שדה אנרגטי של שפע ומיגנוט, הרי לי יש אתגר שהוא שלי בלבד, ובלי קשר להצלחתו של אחר, ובידי הדבר.

2. לדעת שאם טרם יצרתי מציאות של הצלחה בחיי, הרי הגיע הזמן לשנות זאת, ואם קשה או לא ברור כיצד, בחרו מנחה ומורה דרך, קורס, ספר וכל כלי מסייע שהינו מעבר לתפיסתכם האישית, שכבר הוכיחה שאיננה מובילה למקום שאליו אתם רוצים להגיע.

3. היו מודעים לעצמכם וליכולות שלכם. ככל שתעשו זאת, כן תיטיבו להבחין שלכל אחד מאיתנו ההתמחות הספציפית שלו, התדר הייחודי, הדרך האישית וכך הלאה.  זה אומר שבמקום לרצות להיות במקום של מישהו אחר, עלינו לשאוף להיות במקום המיטבי שהוא שלנו, עם המאפיינים והפוטנציאלים האישיים.

4. הביטו באנשים המעוררים בכם קנאה, וראו במקום הימצאם השראה למקום שאליו אתם שואפים, במקום כיווץ ממקום של נחיתות, קורבניות וחסר.

5. צרו לעצמכם רשימת השראה לשנה הקרובה, ופרגנו למי שהצליחו. ככל שאתם מפרגנים, ומכל הלב, כן אתם מקרבים את עצמכם לתדר הצלחה זה מתוך התחברות במקום הנפרדות הנוצרת בעת שיפוט וקנאה.

6. רובד אנרגטי: היעזרו בכלים אנרגטיים כמו איזון צ'אקרות (לרשותכם מדיטציות נפלאות באתר –לחצו כאן כדי להגיע אליהן).

7. רובד מנטלי: היעזרו במנטרה מחשבתית, כמו: אני פותח/ת את הלב שלי, יש שפע לכולם, אני מקבל/ת השראה ממצליחנים, אני מצליחן/ית..

8. רובד רגשי: טפלו בגוף הרגש, בסיטואציות של השוואה, אפלייה או עוול שחוויתם בילדותכם. מומלץ לבצע בסיוע מנחה מקצועי, אם כי ניתן לשלוח אור במחשה לסיטואציה כטיפול ראשוני.

9. רובד פיזי-מעשי: היו נדיבים. פעלו מתוך תודעת שפע, תרמו מעשר, פרגנו לאחרים, העריכו מצליחים, קיבעו לעצמכם משימות מעשיות בהשראת אותם אנשים המעוררים בכם קינאה. באופן זה היא תהפוך ל "קנאת סופרים" שבה עינכם אינה צרה באחרים, אלא לומדת ומקבלת השראה מהווייתם.

10. הודו והוקירו תודה על ה"יש" במציאות חייכם ובמי שאתם. שום דבר, אבל שום דבר איננו מובן מאליו..

אז.. תודה לכם על קיומכם בעולמי! זה אינו מובן מאליו..

אוריאלה

 

כתוב תגובה

אודות המחברת

מנטורית להצלחה אישית ועסקית בכוח התודעה, מפתחת שיטת אומגה ומייסדת מכללת אומגה. פועלת לשינוי תודעה ומעניקה כלים ייחודיים ופורצי דרך.

מאמרים נוספים

איך תדרי אנרגיה גבוהים משפיעים על בריאות וריפוי?

קבלו את שיטת אומגה בבריאות  בשיטת אומגה קיים שימוש בתדרי אנרגיה גבוהים של האנרגיה המגנטית המאפשרת איזון, עלייה ברמת האנרגטיות וריפוי. בוגרי השיטה שמפעילים את התדר הגבוה ואת הכלים, על עצמם או עבור בני משפחה קרובים, וכן מטפלים ומטופלים בה, מדווחים על תהליכי החלמה מהירים וקלים יותר, תמיכה וליווי בטיפולים מורכבים, הקלה בכאב ותופעות לוואי, מניעת מחלות, שיפור

קרא עוד»

איך ליצור הריון מוצלח ולידה קלה

על-פי עדויות בוגרות השיטה ומטופלות, שיטת אומגה מסייעת לפריון וללידה. השיטה מסייעת בפתרון בעיות פוריות וזיהוי מקור הבעיה שגורם לבעיית פריון, כאבי מחזור או מחזור לא סדיר, הידבקויות, מעצורים נפשיים/רגשיים, מתח, סיוע בבחירת הכיוון הטיפולי ו/או הרופאים והמטפלים המתאימים, סיוע ליולדות, התמוססות של ציסטות, הכנות וליווי בטיפולי IVF.   כיום גוברת המודעות וההכרה בחשיבות הרפואה האלטרנטיבית

קרא עוד»

סוד המגנטיות ליצירת זוגיות: איך למגנט אליך זוגיות מאושרת וחתונה?

שיטת אומגה מעניקה ארגז כלים ייחודי למגנוט זוגיות וחתונה.השיטה ידועה גם כדרך לשיפור זוגיות קיימת ומערכות יחסים בכלל, בתוך המשפחה, עם חברים ובמקום העבודה. "אולם מהי האהבה? נסיון להגדירה משול לנסיון להגדיר את האלוהות. אל תגדירו את האהבה. תנו לה להיות, כך, לנוח בתוך ליבכם " אוריאלה פז-מורין מוקדש באהבה לכם, המבקשים ליצור זוגיות בחייכם  

קרא עוד»

אוריאלה קם-מורין בפייסבוק

קורסים וסדנאות

עקבו אחרי (אחרינו?)

מלל נלווה?

צרו קשר

0525-396-333

 omegashefa@gmail.com

© כל הזכויות שמורות - אוריאלה קם מורין

האתר נבנה על ידי: הסטודיו של רחלי