אוריאלה קם-מורין

מה בין הצלחה ואושר?

צולם בכנס יזמות נשים יהודיות ערביות- נובמבר 2010

כשגליה אלבין משמאלי (כן, זו אני בתמונה בחולצה לבנה..:) וסבתא ג'מילה מימיני, התענגתי השבוע לפגוש נשים יזמיות, פעילות, חיוביות. היה זה במסגרת כנס לפיתוח עסקי יהודיות-ערביות, נשים, כולן נשים. נאלצתי לעזוב לפני הגעתה של ציפי ליבני מפאת קורס אוונגארד- פורמולה שהנחינו באותו יום, אך גם כך, היה תענוג לקבל השראה ולהקדיש זמן להתמקדות בהצלחה, באושר, ובמה שביניהם.

אז.. כמה טיפים לענייני הצלחה:

* בחיים אנו לא משיגים את מה שאנו רוצים, אלא את מה שאנו מאמינים שמגיע לנו לקבל.לצורך כך יש להמשיך לאמן את ה"אני ראוי/ה" הפנימי.

* מהו ההבדל בין עבודה, קריירה, שליחות?– התשובה קשורה לעניין שאנו עסוקים בו. בעבודה- אנו עסוקים ברמות שכר ותנאים. בקריירה- עסוקים בעמדה וכוח. בשליחות- עסוקים ביצירת שינוי מיטיב עם אחרים.עשייה מתוך משמעות! במה אתם עסוקים?..

* ולסיום הנה כמה תזכורות מאנשים חכמים:

נפוליאון היל– שחקר את סודם של האנשים המצליחים: אנשים מצליחים מגיעים להחלטות מיידיות ומשנים אותן, אם בכלל, לאט מאד. אנשים שאינם מצליחים מגיעים להחלטות לאט מאד אם בכלל, ומשנים אותן חדשות לבקרים. משמע- לפעול בזרימה עם האינטואיציה, ולהתמיד.

ציטוט נוסף– אני חושבת שהוא של אדינגר: לא המצליחים (בהכרח) מאושרים, אלא המאושרים מצליחים.. לא נספיק להרחיב כאן על סוד האושר, אולי אעשה זאת בפעם אחרת, אך כבר כעת תוכלו לשאול את עצמכם מה תוכלו לעשות כדי להיות מאושרים. ואני מתכוונת לתחושה מתמשכת של רגש חיובי שבו סיפוק, שלמות, קבלה ומשמעות.

ב ה צ ל ח ה!

ולחיי האושר..

שלכם אוריאלה

כתוב תגובה

אודות המחברת

מנטורית להצלחה אישית ועסקית בכוח התודעה, מפתחת שיטת אומגה ומייסדת מכללת אומגה. פועלת לשינוי תודעה ומעניקה כלים ייחודיים ופורצי דרך.

מאמרים נוספים

איך תדרי אנרגיה גבוהים משפיעים על בריאות וריפוי?

קבלו את שיטת אומגה בבריאות  בשיטת אומגה קיים שימוש בתדרי אנרגיה גבוהים של האנרגיה המגנטית המאפשרת איזון, עלייה ברמת האנרגטיות וריפוי. בוגרי השיטה שמפעילים את התדר הגבוה ואת הכלים, על עצמם או עבור בני משפחה קרובים, וכן מטפלים ומטופלים בה, מדווחים על תהליכי החלמה מהירים וקלים יותר, תמיכה וליווי בטיפולים מורכבים, הקלה בכאב ותופעות לוואי, מניעת מחלות, שיפור

קרא עוד»

איך ליצור הריון מוצלח ולידה קלה

על-פי עדויות בוגרות השיטה ומטופלות, שיטת אומגה מסייעת לפריון וללידה. השיטה מסייעת בפתרון בעיות פוריות וזיהוי מקור הבעיה שגורם לבעיית פריון, כאבי מחזור או מחזור לא סדיר, הידבקויות, מעצורים נפשיים/רגשיים, מתח, סיוע בבחירת הכיוון הטיפולי ו/או הרופאים והמטפלים המתאימים, סיוע ליולדות, התמוססות של ציסטות, הכנות וליווי בטיפולי IVF.   כיום גוברת המודעות וההכרה בחשיבות הרפואה האלטרנטיבית

קרא עוד»

סוד המגנטיות ליצירת זוגיות: איך למגנט אליך זוגיות מאושרת וחתונה?

שיטת אומגה מעניקה ארגז כלים ייחודי למגנוט זוגיות וחתונה.השיטה ידועה גם כדרך לשיפור זוגיות קיימת ומערכות יחסים בכלל, בתוך המשפחה, עם חברים ובמקום העבודה. "אולם מהי האהבה? נסיון להגדירה משול לנסיון להגדיר את האלוהות. אל תגדירו את האהבה. תנו לה להיות, כך, לנוח בתוך ליבכם " אוריאלה פז-מורין מוקדש באהבה לכם, המבקשים ליצור זוגיות בחייכם  

קרא עוד»

אוריאלה קם-מורין בפייסבוק

קורסים וסדנאות

עקבו אחרי (אחרינו?)

מלל נלווה?

צרו קשר

0525-396-333

 omegashefa@gmail.com

© כל הזכויות שמורות - אוריאלה קם מורין

האתר נבנה על ידי: הסטודיו של רחלי