אוריאלה קם-מורין

קוד המגנוט- דרכים מעשיות להעצמה ולהגדלה של השפע וההצלחה

קוד המגנוט- דרכים מעשיות להעצמה ולהגדלה של השפע וההצלחה

בתחום העיסוק האישי, העסקי או הארגוני

יישום "חוקי הרוח" הוא בעל השפעה בעולם העסקים ועשוי להביא לשפע ולהצלחה כמו שהוא מביא ביתר תחומי החיים. הפעולה הנדרשת לצורך הגדלת כמות לקוחות, הכנסות או הצלחה במימוש הפוטנציאל הגבוה- מתרחשת כאשר אנו לומדים כיצד להפעיל את קוד המיגנוט.

מהו המגנוט?

ממש כפי שכדור הארץ הינו שדה מגנטי רב-עוצמה, כן אנו, כמיקרו-קוסמוס, הננו בעלי כוח משיכה מגנטי. אנו ממגנטים ומושכים אלינו מציאות, חלקה באופן מודע, וחלקה באופן לא מודע.

המציאות שלנו מורכבת מהיבטים נפלאים וחיוביים, אך כוללת בתוכה גם צדדים פחות רצויים, כמו תקיעות, קושי במערכות יחסים, העדר כסף, בריאות וכד'.

אנו מושכים אלינו, שלא במודע, מציאות לא רצויה, מתוקף דפוסים הפועלים במערכת שלנו.

ה'מגנט' שהוא אנו עצמנו, משדר בכל רגע ומקרין את ה'תוכנה' שלנו.

על כן, כדי ליצור שינוי במציאות חיינו- נשנה את המגנט הפנימי, ובהתאם לשדריו- תתמגנט ותימשך המציאות הרצויה אל חיינו.

המגנוט הינה פעולה משולבת אותה אנו יכולים ליישם בכל תחומי החיים (מערכות יחסים, שפע, קריירה, בריאות, לימודים וכו') ומטרתה: בריאת המציאות הרצויה לנו וזרימה בנתיב החיים בקלות רבה יותר, בשמחה, שפע והגשמה.


איך ממגנטים ומגשימים את משאלות לבנו? ישנם מרכיבים רבים לתהליך שבו אפשר למגנט ולהגשים משאלות והפעם אתייחס לשלושה מהם, עם דגש על התחום העסקי:

מודעות

המודעות מהווה בסיס משמעותי ליצירת כל שינוי בחיינו. היא מתייחסת ליכולת שלנו לזהות דפוסים, מחשבות, רגשות ואמונות המעכבים אותנו מלהגשים את משאלותינו. עצם הזיהוי מהווה כברת דרך משמעותית ליצירת השינוי. לאחר תהליך הזיהוי עלינו לשנות ולהמיר אותם במחשבות ואמונות תומכות, אוהבות ומחזקות. האמונות שלנו יוצרות את המציאות שלנו. אנו מניחים הנחות לגבי טבעה של המציאות, ומשום שאנו אלו שיוצרים את מה שאנו מאמינים בו, יש לנו "הוכחות" רבות לאמיתותן של אמונותינו. יחד עם זאת, לא תמיד הובילו אותנו אמונותינו למחוז חפצנו ורובנו היינו רוצים להיטיב את התנסויותינו. מדוע לא לנסות דרך אחרת שעובדת? זכרו שבעזרת גמישות ופתיחות אתם יכולים לשנות את אמונותיכם וכך לשנות את התנסויותיכם.

הנה כמה דוגמאות להמרת מחשבות בתחום העסקי:

אמונה מעכבת: "המצב בשוק קשה מאוד. אין סיכוי שאצליח".

אמונה תומכת: "אמונותיי יוצרות את מציאות חיי. אני מאמינ/ה בשגשוג ובהצלחה הבלתי מוגבלים שלי".

אמונה מעכבת: "העסק הזה יכולה למכור/להניב מקסימום של כך וכך ש"ח לחודש".
אמונה תומכת: "הכנסותיי, או הכנסות העסק, הולכות וגדלות. אני מרשה לעצמי לקבל יותר ממה שחשבתי אי-פעם שהינו אפשרי".

חשוב להשתמש באמירות אלה בלשון הווה אחרת משאלותינו יתגשמו תמיד בזמן "עתיד".
אלה הן דוגמאות מתוך מגוון אינסופי של אמירות ואמונות תומכות שפע והצלחה. בחרו לכם אמירה משמעותית תומכת אחת (אני ממליצה על מיקוד) והשתמשו בה באופן אינטנסיבי במשך שבועיים לפחות. אני ניסיתי זאת עם האמירה: "אני אוהבת את עצמי, אני מעריכה את עצמי", ובתוך שבועיים השתנו חיי וחיי הארגון שבו עבדתי. כדאי לזכור לחזור לאמירות הפנימיות המחזקות גם כשמתרגלים דברים נוספים הקשורים למגנוט.

פעולה

אנו חיים בעולם פיזי, עולם העשייה ועל כן לא נוכל להסתפק בתהליכי מודעות, מדיטציות ושאר ענייני רוח. עלינו לנקוט בפעולה או מעשה התואמים את "חוקי האדמה" ולמשל בתחום העסקי לשאול את עצמנו: איזו פעולה נוכל לנקוט כדי להשיג את מטרותינו? מה עלינו לעשות כדי למגנט שפע והצלחה לעצמי או לעסק או לארגון?

הדמיה / החזייה

בסדנאות לקידום עובדים לתפקידי ניהול משתמשים לא פעם בתרגיל קצר שבו מתבקש העובד לבטא כיצד הוא רואה את עצמו בעוד 5 שנים? ובעוד 10 שנים מהיום? הרעיון פשוט: חזון בורא מציאות. ללא חזון, ללא חלום, ללא אמונה – אין למציאות שלנו רף, אתגר, להתקדם אליו. בכל מקרה, אנו יוצרים את מציאות חיינו והשאלה היא אלו תכנים ממלאים את החזון הפנימי שלנו – האם אלה הן אמונות מעכבות או כאלה המקדמות שפע והצלחה? אנו רוצים להיות במקום של בחירה מודעות באמונותינו, ומתוך כך במציאות חיינו.


חישבו איפה הייתם רוצים לראות את עצמכם, או את העסק שלכם, בעוד 5 או 10 שנים. אפשרו לעצמכם לדמיין זאת ולזרום עם החוויה. דמיינו את עצמכם מגשימים את משאלת לבכם. כיצד נראה יום בחייכם משיש לכם את משאלתכם? איזו תחושה פנימית מלווה אתכם? באיזה מצב נמצא העסק שלכם או השפע האישי שלכם משהגשמתם את משאלתכם?

דמיון – חזון – חלום – בוראים מציאות! השתמשו בהם!


והרי לכם מפ"ה להתמצאות בנתיבי משאלות הלב שלכם: מודעות – פעולה – החזייה.

 

 

 

שלכם באהבה,

 

אוריאלה

כתוב תגובה

אודות המחברת

מנטורית להצלחה אישית ועסקית בכוח התודעה, מפתחת שיטת אומגה ומייסדת מכללת אומגה. פועלת לשינוי תודעה ומעניקה כלים ייחודיים ופורצי דרך.

מאמרים נוספים

איך תדרי אנרגיה גבוהים משפיעים על בריאות וריפוי?

קבלו את שיטת אומגה בבריאות  בשיטת אומגה קיים שימוש בתדרי אנרגיה גבוהים של האנרגיה המגנטית המאפשרת איזון, עלייה ברמת האנרגטיות וריפוי. בוגרי השיטה שמפעילים את התדר הגבוה ואת הכלים, על עצמם או עבור בני משפחה קרובים, וכן מטפלים ומטופלים בה, מדווחים על תהליכי החלמה מהירים וקלים יותר, תמיכה וליווי בטיפולים מורכבים, הקלה בכאב ותופעות לוואי, מניעת מחלות, שיפור

קרא עוד»

איך ליצור הריון מוצלח ולידה קלה

על-פי עדויות בוגרות השיטה ומטופלות, שיטת אומגה מסייעת לפריון וללידה. השיטה מסייעת בפתרון בעיות פוריות וזיהוי מקור הבעיה שגורם לבעיית פריון, כאבי מחזור או מחזור לא סדיר, הידבקויות, מעצורים נפשיים/רגשיים, מתח, סיוע בבחירת הכיוון הטיפולי ו/או הרופאים והמטפלים המתאימים, סיוע ליולדות, התמוססות של ציסטות, הכנות וליווי בטיפולי IVF.   כיום גוברת המודעות וההכרה בחשיבות הרפואה האלטרנטיבית

קרא עוד»

סוד המגנטיות ליצירת זוגיות: איך למגנט אליך זוגיות מאושרת וחתונה?

שיטת אומגה מעניקה ארגז כלים ייחודי למגנוט זוגיות וחתונה.השיטה ידועה גם כדרך לשיפור זוגיות קיימת ומערכות יחסים בכלל, בתוך המשפחה, עם חברים ובמקום העבודה. "אולם מהי האהבה? נסיון להגדירה משול לנסיון להגדיר את האלוהות. אל תגדירו את האהבה. תנו לה להיות, כך, לנוח בתוך ליבכם " אוריאלה פז-מורין מוקדש באהבה לכם, המבקשים ליצור זוגיות בחייכם  

קרא עוד»

אוריאלה קם-מורין בפייסבוק

קורסים וסדנאות

עקבו אחרי (אחרינו?)

מלל נלווה?

צרו קשר

0525-396-333

 omegashefa@gmail.com

© כל הזכויות שמורות - אוריאלה קם מורין

האתר נבנה על ידי: הסטודיו של רחלי