אוריאלה קם-מורין

קשיי קשב וריכוז? קשיי למידה?

שיטת אומגה כוללת כלים ספציפיים שיכולים לסייע למיקוד וריכוז. העבודה נעשית באזור המוחות וכן באופן מערכתי על איזון ורגיעה.

האנרגיה המגנטית נכנסת אל האזורים המיועדים לכך במבנה הנוירולוגי של המוח, מתחילה לשדר פולסים ותדרים אנרגטיים המעוררים את המערכת לתפקוד מיטבי.

במקביל נעשית עבודה על גוף הרגש, שבו לעיתים נמצא שורש האתגר, למשל עומס רגשי, מתח, התמודדות עם מצבי חיים משפחתיים או תעסוקתיים. כל אלה יכולים להיות בעלי השפעה על יכולת הריכוז והמיקוד, ולכן שיטת אומגה פועלת באופן הוליסטי, ומתייחסת לארבעת הרבדים: פיזי, רגשי, מנטלי ואנרגטי.

ניתן באמצעות השיטה לסייע לילדים ולמבוגרים בשיפור זיכרון, שליפת מידע, פוקוס והצלחה במבחנים.

אנשי חינוך שלמדו את השיטה, מורים ומורות בבתי הספר, מדווחים על רגיעה והקשבה של התלמידים בכיתה כאשר הם מפעילים "אומגה מרחבי", המשפיע על האקלים האנרגטי בכיתה, בבית ובמקום העבודה.

מזל אורפז – פסיכותרפיסטית גופנית, מאמנת הוליסטית והילרית, המתמחה בתחום קשב וריכוז, הגיעה לפז-מורין לפני 11 שנים דרך מודעה, ולמדה את כל מסלול ההכשרה עד המאסטר.

אומגה עומדת בפני עצמה, אך משתלבת נהדר עם שיטות נוספות. למשל דרך האומגה אני יכולה לעזור לילדים (וגם למבוגרים) עם ADHD, שיש להם חושים מוגברים של שמיעה או חישה, וזה מפריע להם ללמוד ולהתרכז, ובעזרת התדרים הגבוהים אני עוזרת להם ליצור מעין מיסוך של הקולות שעוזר להם להתרכז", היא מציינת.

זו שיטה שלוקחת אחריות על כל 4 הרבדים, לא רק האנרגטי, גם הגוף, החשיבה והרגש, וזה מקור עוצמתה בעיני.

כתוב תגובה

אודות המחברת

מנטורית להצלחה אישית ועסקית בכוח התודעה, מפתחת שיטת אומגה ומייסדת מכללת אומגה. פועלת לשינוי תודעה ומעניקה כלים ייחודיים ופורצי דרך.

מאמרים נוספים

איך תדרי אנרגיה גבוהים משפיעים על בריאות וריפוי?

קבלו את שיטת אומגה בבריאות  בשיטת אומגה קיים שימוש בתדרי אנרגיה גבוהים של האנרגיה המגנטית המאפשרת איזון, עלייה ברמת האנרגטיות וריפוי. בוגרי השיטה שמפעילים את התדר הגבוה ואת הכלים, על עצמם או עבור בני משפחה קרובים, וכן מטפלים ומטופלים בה, מדווחים על תהליכי החלמה מהירים וקלים יותר, תמיכה וליווי בטיפולים מורכבים, הקלה בכאב ותופעות לוואי, מניעת מחלות, שיפור

קרא עוד»

איך ליצור הריון מוצלח ולידה קלה

על-פי עדויות בוגרות השיטה ומטופלות, שיטת אומגה מסייעת לפריון וללידה. השיטה מסייעת בפתרון בעיות פוריות וזיהוי מקור הבעיה שגורם לבעיית פריון, כאבי מחזור או מחזור לא סדיר, הידבקויות, מעצורים נפשיים/רגשיים, מתח, סיוע בבחירת הכיוון הטיפולי ו/או הרופאים והמטפלים המתאימים, סיוע ליולדות, התמוססות של ציסטות, הכנות וליווי בטיפולי IVF.   כיום גוברת המודעות וההכרה בחשיבות הרפואה האלטרנטיבית

קרא עוד»

סוד המגנטיות ליצירת זוגיות: איך למגנט אליך זוגיות מאושרת וחתונה?

שיטת אומגה מעניקה ארגז כלים ייחודי למגנוט זוגיות וחתונה.השיטה ידועה גם כדרך לשיפור זוגיות קיימת ומערכות יחסים בכלל, בתוך המשפחה, עם חברים ובמקום העבודה. "אולם מהי האהבה? נסיון להגדירה משול לנסיון להגדיר את האלוהות. אל תגדירו את האהבה. תנו לה להיות, כך, לנוח בתוך ליבכם " אוריאלה פז-מורין מוקדש באהבה לכם, המבקשים ליצור זוגיות בחייכם  

קרא עוד»

אוריאלה קם-מורין בפייסבוק

קורסים וסדנאות

עקבו אחרי (אחרינו?)

מלל נלווה?

צרו קשר

0525-396-333

 omegashefa@gmail.com

© כל הזכויות שמורות - אוריאלה קם מורין

האתר נבנה על ידי: הסטודיו של רחלי