אוריאלה קם-מורין

רומנטיקה זוגית

רומנטיקה זוגית

מאת: אוריאלה פז-מורין

"גוף אחד אנו, ככלות הכל, אתה ואני.. יחדיו אנו קיימים, ולנצח נשוב וניצור זה את זה" טיאר דה-שרדן

קבלו לדרכים שונות ו- רצוי מגוונות, שבאמצעותן תוכלו לחזק את הקשר הזוגי שלכם.

כל מערכת יחסים זקוקה לתדלוק שלה. נסיבות החיים היומיומיות, הלחץ, שעות עבודה מרובות, הטיפול בילדים ומטלות שונות- כל אלו ואחרים יכולים להוות גורמי שחיקה בקשר הזוגי שלכם. זה מתחיל מחוסר זמן "טכני", ממשיך לעובדה שהפכתם להיות הורים לילדים במשרה מלאה לשעות ה"פנאי", ממשיך דרך תקשורת שהפכה להיות תפקודית וקשורה למשימות נדרשות, ומסתיימת בכך ש'שכחתם' בכלל שאתם זוג.

האם קורה שלא נותר פנאי לעיסוקים שאהבתם? פנאי טכני, פיזי או נפשי? האם אתם מכירים את המשפטים: "למי יש חשק? כוח? זמן? אנרגיה?"

פעמים רבות, משהו קורה שם בדרך, בזוגיות.

אך אפשר אחרת.

אז.. איך תחזקו את הזוגיות שלכם ?

תקשורת

·שפת גוף- כשאתם משוחחים עם בן/בת הזוג שלכם, הביטו בעיניים שלהם. שימו לב שבעת כעס, המבטים שלכם אינם נפגשים, ובעת קירבה- אתם נוטים להתבונן ישירות.

·תקשורת ישירה ופתוחה- הביעו את הרגשות, המחשבות, הפחדים והרצונות שלכם. ככל שאתם מאפשרים לעצמכם להיות גלויים ולשתף את בן/בת הזוג שלכם, כן אתם מחזקים את החברות ביניכם. זוגיות טובה מתחילה מחברות טובה.

·העובדה שאתם יחד, איננה מספרת לבן/בת הזוג שלכם אוטומאטית, שאתם אוהבים אותם. אימרו זאת להם. זו תזכורת מקרבת וחשובה.

בילוי

·צאו מהבית, לפחות אחת לשבוע, יחד, רק שניכם. תוכלו לצאת להליכה רגלית, לים (מדהים דווקא בחורף..), או לבילוי כמו סרט, בית קפה או מופע. באשר תהיו, אפשרו לעצמכם לשוחח, להחזיק ידיים, לתקשר.

·מיצאו תחביב או פעילות ששניכם נהנים לחוות. פנו זמן בלוחות הזמנים שלכם לבילוי משותף שבו אתם עוסקים בעניין זה. אם אתם מגדלים ילדים קטנים, מיצאו עיסוק קצר- מועד לביצוע בבית, בעודם ישנים.

·היפתחו להשתתף בתחביב של בן/בת הזוג שלכם, גם אם אין זה תחביב מועדף עליכם. הכירו את עולמו/ה. תנו להם להרגיש שהם מספיק חשובים לכם, כך שאתם מסבים תשומת לב לתחום היקר לליבם. ייתכן ותגלו כי הנושא/ הפעילות דווקא מוצאים חן בעיניכם.

·יוזמה אחרת, שונה, היוצאת מהשגרה, מרעננת קשר זוגי. השתובבו. שחקו, השתעשעו ומיצאו דרכים יצירתיות וחדשות לעשיית דברים 'רגילים'. לו אתם בני נעורים כעת, היכן הייתם מקיימים את הסקס הבא שלכם? איזה בילוי הייתם מציעים לבן/ בת הזוג שלכם? הפתיעו. גם את עצמכם.

מודעות

·מהי האיכות שאותה אתם רוצים לחוש בזוגיות שלכם? קבלה, תמיכה, אהבה, חיוך, ביטחון, שמחה, זרימה, חמימות? העניקו לבן/בת הזוג שלכם את האיכויות שאתם רוצים לקבל. מיצאו דרכים לבטא איכויות אלה. כל אנרגיה שאתם מעניקים- אתם מקבלים. במקום להמתין לקבלה, העניקו אותה. זה עובד.

·אם אתם נתקלים בקושי רב להעלות את הזוגיות שלכם על דרך המלך, מיצאו לכם ייעוץ מקצועי הולם. זה יכול להביא לשינוי משמעותי בחייכם. משבחרתם בכך, עשו זאת ללא ציפיה או דרישה מבן/בת הזוג שלכם להצטרף או להשתתף גם כן. אתם יכולים לשנות רק את עצמכם.

·שחררו התחשבנות, ציפיות וביקורת. אם טרם למדתם כיצד לעשות זאת- מיצאו קורסמורה או מטפל שיסייע לכם לשנות תבניות רגש וחשיבה, ולשחרר דפוסים שהוטבעו בילדות שלכם (ואשר אתם עשויים לשחזר כעת שלא במודע).

·מיצאו דרך רומנטית או מפתיעה לסקס שלכם.

·התמסרו לאהבה, לאינטימיות, לסקס. ללא מעצורים. רק באופן זה תוכלו לגעתבדופק החיים, ללא פחד. להרגיש.

רומנטיקה

·אפשרו לעצמכם זמן מוסיקלי משותף. בכל פעם אחד מכם אחראי על התוכן והסגנון. שירו או האזינו יחד. תנו למוסיקה למלא אתכם. רק תהיו.

·כיתבו פתקים של אהבה שיחכו לבן/ בת הזוג שלכם בבוקר, שילחו במשך היום הודעת ס.מ.ס שמחממת את הלב. השקיעו תשומת לב לקשר הזוגי כמו בתחילתו.

·הפתיעו במתנה קטנה. זה יכול להיות משהו סימלי ביותר, שבא מהלב. סתם כך, ללא סיבה מיוחדת.

כותבת המאמר היא אוריאלה פז-מורין מפתחת שיטת אומגה-O.P.M. שיטת אומגה משלבת בתוכה שימוש ואימון בכוח התודעה והמגנוט לשם יצירת מציאות רצויה. השיטה מהווה "מכון כושר" אישי וכוללת כלים מעשיים וקלים להפעלה המשפיעים על איכות החיים, בגוף ובנפש. אוריאלה הכשירה רבים מהמורים, המטפלים והיועצים בארץ.

 

כתוב תגובה

אודות המחברת

מנטורית להצלחה אישית ועסקית בכוח התודעה, מפתחת שיטת אומגה ומייסדת מכללת אומגה. פועלת לשינוי תודעה ומעניקה כלים ייחודיים ופורצי דרך.

מאמרים נוספים

איך תדרי אנרגיה גבוהים משפיעים על בריאות וריפוי?

קבלו את שיטת אומגה בבריאות  בשיטת אומגה קיים שימוש בתדרי אנרגיה גבוהים של האנרגיה המגנטית המאפשרת איזון, עלייה ברמת האנרגטיות וריפוי. בוגרי השיטה שמפעילים את התדר הגבוה ואת הכלים, על עצמם או עבור בני משפחה קרובים, וכן מטפלים ומטופלים בה, מדווחים על תהליכי החלמה מהירים וקלים יותר, תמיכה וליווי בטיפולים מורכבים, הקלה בכאב ותופעות לוואי, מניעת מחלות, שיפור

קרא עוד»

איך ליצור הריון מוצלח ולידה קלה

על-פי עדויות בוגרות השיטה ומטופלות, שיטת אומגה מסייעת לפריון וללידה. השיטה מסייעת בפתרון בעיות פוריות וזיהוי מקור הבעיה שגורם לבעיית פריון, כאבי מחזור או מחזור לא סדיר, הידבקויות, מעצורים נפשיים/רגשיים, מתח, סיוע בבחירת הכיוון הטיפולי ו/או הרופאים והמטפלים המתאימים, סיוע ליולדות, התמוססות של ציסטות, הכנות וליווי בטיפולי IVF.   כיום גוברת המודעות וההכרה בחשיבות הרפואה האלטרנטיבית

קרא עוד»

סוד המגנטיות ליצירת זוגיות: איך למגנט אליך זוגיות מאושרת וחתונה?

שיטת אומגה מעניקה ארגז כלים ייחודי למגנוט זוגיות וחתונה.השיטה ידועה גם כדרך לשיפור זוגיות קיימת ומערכות יחסים בכלל, בתוך המשפחה, עם חברים ובמקום העבודה. "אולם מהי האהבה? נסיון להגדירה משול לנסיון להגדיר את האלוהות. אל תגדירו את האהבה. תנו לה להיות, כך, לנוח בתוך ליבכם " אוריאלה פז-מורין מוקדש באהבה לכם, המבקשים ליצור זוגיות בחייכם  

קרא עוד»

אוריאלה קם-מורין בפייסבוק

קורסים וסדנאות

עקבו אחרי (אחרינו?)

מלל נלווה?

צרו קשר

0525-396-333

 omegashefa@gmail.com

© כל הזכויות שמורות - אוריאלה קם מורין

האתר נבנה על ידי: הסטודיו של רחלי