מגנט האהבה

אומרים שלכל סיר יש מכסה. אני מאמינה שלכל סיר יש אפילו יותר ממכסה אחד, וזוגיות טובה ויציבה היא משהו שכולנו ראויים לו. אם עדיין לא מצאת את שלך, אין צורך לרוץ ולנשק מיליון צפרדעים (או קרפדות), להמשיך לצאת לדייטים מאכזבים. יש דרך מהירה וקלה יותר ואשמח להראות לך אותה.

מגנט האהבה

אומרים שלכל סיר יש מכסה. אני מאמינה שלכל סיר יש אפילו יותר ממכסה אחד, וזוגיות טובה ויציבה היא משהו שכולנו ראויים לו. אם עדיין לא מצאת את שלך, אין צורך לרוץ ולנשק מיליון צפרדעים (או קרפדות), להמשיך לצאת לדייטים מאכזבים. יש דרך מהירה וקלה יותר ואשמח להראות לך אותה.

כדי להשיג משהו בחיינו, ולא משנה מהו, עלינו לוודא שארבעת הגופים שלנו מסונכרנים לרצון העמוק שלנו – הגוף הפיזי, הגוף המנטלי, הגוף הרגשי והגוף האנרגטי. אלו הם למעשה 4 מימדים שחוברים יחד למערכת הרמונית שמאפשרת לך להפוך למגנט לכל אותן חלומות.

במישור הפיזי

אנחנו רוצים לוודא כי אנחנו מוכנים "לקלוט" את הזוגיות שתגיע. המשמעות היא גם להפוך את חיינו לכאלו שמתאימים לחיים בזוג (אני מכירה מישהי שפינתה צד בארון שלה עוד לפני שהיתה בזוגיות, וזה נפלא) וגם לנקוט בפעולות מעשיות להכרת בן/ת זוג – פעולות כמו הרשמה לאתרי היכרויות, יציאה לדייטים וכו'.

במישור הרגשי

אנחנו רוצים לנקות רגשות חוסמים. לא נוכל להיכנס לקשר חדש עם המטען הרגשי שאספנו לאורך השנים, משום שפשוט לא יהיה מקום לייצר  משהו חדש, ובלי משים נייצר שוב ושוב את אותה המציאות.

המטען הרגשי מורכב הן מחוויות זוגיות מהעבר והן מחוויות שאספנו לאורך החיים דרך התבוננות – התבוננות בהורינו, בחברים וכו',

כדאי לעצור ולהרגיש – כשאני חושבת על זוגיות מה עולה בי? האם לצד ההתרגשות, ההשתוקקות והרצון העמוק ליחד, האם עולים בי גם רגשות אחרים – אולי פחד? אולי כבדות?

האתגר הוא שאנחנו לא תמיד מודעים לרגשות הנמצאים בתוכנו. לעתים החוויה הזוגיות מקושרת אצלנו, באופן לא מודע, לחוויות לא נעימות. למשל, אם כשהייתי ילדה ביקשתי עזרה מאבא שלי והוא צחק עליי, אני עלולה להשליך את הרגש הכואב של הדחייה, של העלבון ושל הצער למערכות הזוגיות העתידיות שאקיים בחיי.

מה שמוביל אותנו למישור המנטלי.

במישור המנטלי

הוא אוסף האמונות והחסמים, רובם לא מודעים, אשר קשורים לי לזוגיות. אם נחזור לאותה הילדה, החוויה הרגשית שעברה עם אביה מייצרת אצלה את האמונה שלהזדקק זה מסוכן. וכך היא לא תוכל להרשות לעצמה בעתיד להתמסר לחלוטין לאחר. פשוט כי זה מסוכן.

המטרה שלנו היא לזהות את כל האמונות והחסמים שמפריעות לנו בקשר (ושוב, האתגר הוא שלרוב אנחנו לא מודעים להן ולא יודעים לקשר אותם למקור).

ולבסוף,

המישור האנרגטי

המעשים שלי (המישור הפיזי), הרגשות שלי (המישור הרגשי) והתודעה והמחשבות שלי (המישור המנטלי) מייצרות תדר מסוים. את התדר הזה אני משדרת החוצה לעולם והוא הופך להיות מגנט. כך שאם מה שנמצא בתוכי מתנגד לזוגיות, אשדר לעולם תדר של אנטי-זוגיות. אם אני פוחדת מדחייה, אשדר לעולם תדר שמושך גברים שיעצימו אצלי את חווית הדחיה.

אנרגיית אומגה בה אני משתמשת ואותה אני מלמדת מעניקה לנו כלים למגנוט וליצירת מציאות.

בנוסף אנחנו מייצרים תיאום בין רצון האישיות שלנו לבין "הרצון הגבוה" – חוזה הנשמה. כאשר נוצר תיאום בין השניים, נוצר שדה מגנטי חיובי למשיכת המציאות הרצויה.

אם נושא הזוגיות מעסיק אותך, אני מזמינה אותך בחום לקורס דלתות מסתובבות – שבו נלמד כיצד למשוך זוגיות לחייך, אך לא רק – בסיום התהליך ניתן להפוך למגנט לכל מציאות רצויה – במערכות היחסים בחייך, בשפע, בקריירה, בבריאות ועוד,

תהליך העומק שנעבור בקורס כולל 3 שלבים קריטיים להצלחה שלך:

לגלות את צופן הזוגיות האישי שלך

מה שמתאים לאדם אחד, לא מתאים לאדם אחר. שיטות רבות מבוססות על תהליכים שאמורים להתאים לכולם – זה לא עובד כך. לך יש את הדרך והפעולות המדויקות, המתאימות רק לך.

אעניק לך כלי עוצמתי לקבלת הצופן האישי, המבוסס על נתונים מהמערכת תת-המודע והעל-מודע שלך. הצופן מאפשר לך להיכנס למערכת הפנימית המכילה את סוד המיגנוט שלך..

שחרור חסמים מנטליים ומנגנונים רגשיים מעכבים

בקורס נזהה את החסמים ונפעל בעזרת כלים מתקדמים כדי לשחרר אותם. חסמים רבים נמצאים ב'לא-מודע' שלך, ואינם מאפשרים לך חופש אמתי ליצור זוגיות טובה. בקורס נלמד סדרת תרגילים וטכניקות לזיהוי ולשחרור שורש החסם, לאיתחול המערכת (התחלה מחדש) ולהנעה להרגלים חדשים יוצרי שינוי ומיגנוט

הפעלת האנרגיה המגנטית

חיבור לאנרגיה עוצמתית המאפשרת יצירת "כוח משיכה" אנרגטי לזוגיות ולהגשמה עצמית ולייצר קיצור דרך וקפיצה קוונטית מהירה להצלחה שלך.

בנוסף נלמד את החוקיות של מגנוט – שתאפשר לך מימוש גם בתחום הזוגיות, ובכל תחום בחייך!

 

הצטרפי אליי להדרכה ללא עלות על תדר אומגה – המגנט שלך להצלחה
זה הזמן לגלות איך להגשים את היעדים והחלומות שלך בחיים!

לקבלת סדרת וידאו מתנה מלאו פרטיכם כאן