מערכות יחסים

מערכות היחסים בחיינו הן מקור אנרגיה משמעותי בחיינו. מערכות יחסים טובות, אוהבות ומספקות מתדלקות אותנו, מעניקות לנו תמיכה ויציבות ומאפשרות לנו להגיע רחוק יותר ומהר יותר. כשמערכות היחסים בחיינו אינן טובות הן מקור לתחושות של תסכול ועצב ומהוות גורם מחליש.

מערכות יחסים

מערכות היחסים בחיינו הן מקור אנרגיה משמעותי בחיינו. מערכות יחסים טובות, אוהבות ומספקות מתדלקות אותנו, מעניקות לנו תמיכה ויציבות ומאפשרות לנו להגיע רחוק יותר ומהר יותר. כשמערכות היחסים בחיינו אינן טובות הן מקור לתחושות של תסכול ועצב ומהוות גורם מחליש.

הדעה הרווחת היא שדרושים שניים לטנגו, אך האמת היא שמערכות היחסים בחיינו הן לא יותר מאשר מראה למתחולל בתוכנו. הן שיקוף של המצב הפיזי, הרגשי, המנטלי וכמובן האנרגטי.

מדובר בחדשות טובות מאד משום שזהו המפתח לתיקון מערכות היחסים בחיינו, גם בלי שיתוף פעולה אקטיבי של האחרים.

אם אמרנו שמערכות היחסים הן שיקוף של הקורה בתוכנו, הרי שהמפתח להצלחתן נמצא בידינו.  עלינו לוודא שארבעת הגופים שלנו מסונכרנים למערכות יחסים כפי שאנחנו מדמיינים אותן ומייחלים להן. ארבעת הגופים הם – הגוף הפיזי, הגוף המנטלי, הגוף הרגשי והגוף האנרגטי. אלו הם למעשה 4 מימדים שחוברים יחד למערכת הרמונית שמאפשרת לך להפוך למגנט לכל אותן חלומות.

במישור הפיזי

אנחנו רוצים לוודא כי אנחנו מנהלים חיים מותאמים לממשק עם האחר. בחירת פעולות שמגיעה מתוך ראייה גם של עצמנו, וגם של האחר. לפתח הקשבה לרצונות העמוקים שלנו ולא פחות חשוב הקשבה לצרכי האחר. לבחור בפעולות שמקדמות את הקשר ולא תוקעות אותו במקום.

במישור הרגשי

אנחנו רוצים לנקות רגשות חוסמים. אנחנו מתנהלים מתוך אוטומט שהתעצב מתוך המבנה הרגשי שלנו לאורך השנים. ד"ר פיל קולינס אמר פעם: "אנשים נוהגים איתך כפי שאתה מחנך אותם לנהוג כלפיך". המשמעות היא שאנשים סביבנו, כמובן באופן לא מודע, מתנהלים בהתאם לציפיות הלא-מודעות שלנו מהם, הם מגשימים את החוויות הרגשיות הקדומות שלנו, אשר למדנו להאמין כי הן האמת.

כך למשל, אם חוויתי זוגיות מכאיבה של הורי, גוף הרגש שלי יתפוס זוגיות כמכאיבה וייצר כאב גם במערכות היחסים שלי. אם חוויתי השפלה ממורה בבית הספר, על אף שאני יכולה לא לזכור את המקרה, יווצר אצלי קשר בין דמויות סמכות לבין השפלה ואני אמשיך להרגיש השפלה מול דמויות סמכות וכך הלאה.

המישור המנטלי

הוא אוסף האמונות והחסמים, רובם לא מודעים, נובעים בחלקם מהמבנה הרגשי וחלקם קיבלתי "בירושה" מהורי או מהסביבה. . אם נחזור לאותה הילדה שחוותה השפלה מהמורה, הרי שיתכן ותווצר אצלה האמונה כי בעלי סמכות הם מפחידים, מאיימים ומשפילים. האמונה הזו תגרום לה לחוש פחד או חוסר נוחות מול כל בעל סמכות (עוד אפילו לפני שהמציאות הזו התרחשה בפועל) וכך אנחנו הופכים להיות מגנט לסיטואציות חוזרות, שמצדיקות את הרגש ואת התודעה (האמונות והמחשבות) שלנו.

המטרה שלנו היא לזהות את כל האמונות והחסמים שמנהלות אותנו במערכות היחסים בחיינו (ושוב, האתגר הוא שלרוב אנחנו לא מודעים להן ולא יודעים לקשר אותם למקור).

ולבסוף,

המישור האנרגטי

המעשים שלי (המישור הפיזי), הרגשות שלי (המישור הרגשי) והתודעה והמחשבות שלי (המישור המנטלי) מייצרות תדר מסוים. את התדר הזה אני משדרת החוצה לעולם והוא הופך להיות מגנט. כך שאם מה שנמצא בתוכי מאוים מדמויות סמכות – אני אמשוך לחיי בוסים מתעמרים; אם מה שנמצא בתוכי מפחד מכאב שבאהבה – אמשוך לחיי זוגיות של כאב.

אם נושא מערכות היחסים מעסיק אותך, אני מזמינה אותך בחום לקורס תדר אומגה – שבו נלמד כיצד לרפא מערכות יחסים כואבות בחייך, אך לא רק – בסיום התהליך ניתן להפוך למגנט לכל מציאות רצויה – בזוגיות, בשפע, בקריירה, בבריאות ועוד,

תהליך העומק שנעבור בקורס כולל 3 שלבים קריטיים להצלחה שלך:

לגלות את צופן התקשורת האישי שלך -

שלך – מה שמתאים לאדם אחד, לא מתאים לאדם אחר. שיטות רבות מבוססות על תהליכים שאמורים להתאים לכולם – זה לא עובד כך. לך יש את הדרך והפעולות המדויקות, המתאימות רק לך.

אעניק לך כלי עוצמתי לקבלת הצופן האישי, המבוסס על נתונים מהמערכת תת-המודע והעל-מודע שלך. הצופן מאפשר לך להיכנס למערכת הפנימית המכילה את סוד המיגנוט שלך..

שחרור חסמים מנטליים ומנגנונים רגשיים מעכבים

בקורס נזהה את החסמים ונפעל בעזרת כלים מתקדמים כדי לשחרר אותם. חסמים רבים נמצאים ב'לא-מודע' שלך, ואינם מאפשרים לך חופש אמתי ליצור מערכות יחסים מטיבות. בקורס נלמד סדרת תרגילים וטכניקות לזיהוי ולשחרור שורש החסם, לאיתחול המערכת (התחלה מחדש), להנעה להרגלים חדשים יוצרי שינוי ולמיגנוט

הפעלת האנרגיה המגנטית

חיבור לאנרגיה עוצמתית המאפשרת יצירת "כוח משיכה" אנרגטי למערכות יחסים אוהבות ומיטיבות ולהגשמה עצמית ולייצר קיצור דרך וקפיצה קוונטית מהירה להצלחה שלך.

בנוסף נלמד את החוקיות של מגנוט – שתאפשר לך מימוש גם בתחום מערכות היחסים ובכל תחום אחר בחייך!

 

הצטרפי אליי להדרכה ללא עלות על תדר אומגה – המגנט שלך להצלחה
זה הזמן לגלות איך להגשים את היעדים והחלומות שלך בחיים!

לקבלת סדרת וידאו מתנה מלאו פרטיכם כאן