שפע כלכלי

נדמה שהעולם מתחלק לאנשים שכסף "פשוט נמשך אליהם" ולאנשים שכסף "בורח מהם".
 וזה באמת כך!

יש לכך סיבה, ואשמח להראות לך גם את הסיבה ובעיקר איך הופכים להיות אנשים ממגנטי-כסף 🙂

שפע כלכלי

נדמה שהעולם מתחלק לאנשים שכסף "פשוט נמשך אליהם" ולאנשים שכסף "בורח מהם".
 וזה באמת כך!

יש לכך סיבה, ואשמח להראות לך גם את הסיבה ובעיקר איך הופכים להיות אנשים ממגנטי-כסף 🙂

בחיים אנחנו מקבלים אך ורק את מה שאנחנו מאמינים שאנחנו יכולים לקבל וראויים לקבל.
רובינו מנהלים מערכת יחסים מורכבת מאד עם כסף – אנחנו חושקים בו מאד ורודפים אחריו ובו זמנית גם חשים כלפיו לא מעט רגשות שליליים – מפחדים ממנו, מזלזלים בו או לחלופין מייחסים לו כוח עצום, תולים בו את אושרנו ואת תחושת הבטחון שלנו, קושרים אליו את תחושת הערך שלנו בעולם ועוד ועוד…

כדי למגנט אלינו כסף בקלות, עלינו לפעול ב 4 הרבדים – פיזי, רגשי, מנטלי ואנרגטי.

במישור הפיזי

 אנחנו חייבים לדעת לנהל את הכסף שלנו כהלכה. אנחנו לא צריכים להיות מומחים פיננסיים – אך כדאי מאד להכיר את השיח הפיננסי הבסיסי ולהיות מוכנים לקחת אחריות על ניהול הכסף שלנו.
במישור הפיזי נבחן את דפוסי ההתנהגות שלנו, את ההרגלים ואת הבחירות הכלכליות שאנחנו עושים.

במישור האנרגטי

כסף, כמו כל דבר אחר בעולמנו, הוא אנרגיה. אם אנחנו רוצים שפע תמידי שזורם אלינו ללא מאמץ, עלינו לפתוח את ערוצי האנרגיה המתאימים, לדבר את "שפת הכסף" האנרגטית ולפעול בהתאם ל"חוקי משחק" – הסודיים של השפע.
אנרגיית אומגה בה אני משתמשת ואותה אני מלמדת מעניקה לנו כלים למגנוט וליצירת מציאות.
בנוסף אנחנו מייצרים תיאום בין רצון האישיות שלנו לבין "הרצון הגבוה" – חוזה הנשמה. כאשר נוצר תיאום בין השניים, נוצר שדה מגנטי חיובי למשיכת המציאות הרצויה.

במישור הרגשי

 עלינו לבנות מחדש את מערכת היחסים הרגשית עם כסף – כל עוד כסף יקושר לחוויות שליליות או חיוביות, כל עוד הוא יפעיל אותנו ברמה הרגשית, כל עוד יהיה שם פחד מכסף או מחוסר כסף – אנחנו ננציח את המצב בו אנחנו נמצאים היום. אם ברצוננו להכפיל או לשלש את ההכנסות שלנו, אנחנו צריכים להרגיש טבעי ונוח עם הכנסה כפולה ומשולשת.
ממש כמו כל מערכת יחסים עם כסף – יש לנו משקעים רגשיים מולו, אותם עלינו לנקות. בתהליך רגשי עמוק עלינו לאתר את כל החסמים, הדעות הקדומות והאמונות המעכבות שיש לנו על כסף ולהחליף אותם ב"תדמית מקדמת של כסף".
אנחנו שואפים להגיע למצב שבו כסף מעורר בנו תחושות חיוביות בלבד, מצב בו הוא מעורר אותנו במוטיבציה, אומץ, בטחון ופותח לנו אפשרויות מרגשות.

במישור המנטלי

 עלינו להגדיר מחדש את המחשבות שלנו לגבי כסף ולתכנת מחדש את מנגנון קבלת ההחלטות הכלכלי שלנו.
במידה רבה הגישה שלנו לכסף קובעת כמה האנרגיה שלו תזרום בחיינו. במישור המנטלי נרצה לאמץ גישה שמקדמת שפע, שמקדמת נתינה וקבלה ומאפשרת זרימה של האנרגיה.

 

אין לי ספק שכרגע ידוע לך בדיוק מהם הרבדים המטופלים בחייך ומהם הרבדים הלא מטופלים. האכזבה של אנשים מקורסים הנוגעים לכסף מגיעה מהתמקדות ברובד אחד בלבד או רק חלק מהרבדים.

פעולה ב 4 הרבדים באופן הוליסטי היא תכנות מחודש של מערכת ההפעלה הפנימית שלך – זו שקובעת את כמות הכסף בבנק. כשמקבלים גישה לאותה מערכת הפעלה פנימית – השמים הם הגבול התחתון.

אם נושא הכסף, הקריירה או העסק מעסיקים אותך, אני מזמינה אותך בחום לקורס צופן הכסף, הכולל 3 שלבים קריטיים להצלחה שלך:

לגלות את מפתח השפע מתוך "צופן החיים האישי" שלך -

 מה שמתאים לאדם אחד, לא מתאים לאדם אחר. שיטות רבות מבוססות על תהליכים שאמורים להתאים לכולם – זה לא עובד כך. לך יש את הדרך והפעולות המדויקות, המתאימות רק לך. יש לך ייעוד, כישרונות וחותם ייחודי. לכן יש צורך לחשוף אותם באופן עוקף מודע. פעולה זו חוסכת הליכה בשבילים לא יעילים ובזבוז זמן יקר, לפעמים של שנים. דיוק הפעולות מאפשר לשחרר דחיינות, להתחבר לביטחון ולהתמדה- ולהגיע לתוצאות הרצויות והמרגשות בחייך.

כדי לפרוץ דרך יש צורך לשחרר חסמים מנטליים ומנגנונים רגשיים מעכבים

  לזהות את החסמים ולפעול בעזרת כלים מתקדמים כדי לשחרר אותם. חסמים רבים נמצאים ב'לא-מודע' שלך, ואינם מאפשרים לך חופש אמתי ליצור שפע. בקורס נפצח תנאים מגבילים ונשחרר אותם, כך שתהיה לך יכולת לנוע בחופשיות להגשמת שפע כסף בנתיב חייך

ליצירת כסף ישנם "חוקי משחק"

יש ללמוד את חוקי הכסף והשפע וליישם אותם. כשמכירים את החוקים, קל להצליח. ליצירת כסף קיימים "חוקי ליבה ו"חוקי הצופן", בעזרתם יהיה לך קל לשחרר טעויות ולדעת בדיוק מה ואיך לעשות כדי ליצור רווחה כלכלית, באופן מדויק לך.

הצטרפי אליי להדרכה ללא עלות על תדר אומגה – המגנט שלך להצלחה
זה הזמן לגלות איך להגשים את היעדים והחלומות שלך בחיים!

לקבלת סדרת וידאו מתנה מלאו פרטיכם כאן