איזה טיפוס ביצועי אתם? ומה לעשות עם מטלות שאין חשק לעשות?..

איזה טיפוס ביצועי אתם?

ומה לעשות עם משימות שאין חשק לעשות?..

מאת: אוריאלה פז-מורין

מומלץ לקרוא עד הסוף:

לכולנו רשימת הדברים האלה שממש-אבל-ממש אין חשק לבצע. ובכל זאת.. אם לא נבצע, או אם לא נבצע בזמן, אנו עלולים לשלם על כך מחיר לא נעים.

ניתן לחלק את הפעילויות שלנו לאלה שבהגדרת "רוצה"- מה שמשמח אותנו לבצע, ולאלה שבהגדרת "צריך" – מה שנשמח לא לבצע, או שמישהו אחר יטפל בזה, או שזה פשוט יתאייד ויעלם מעצמו

פתרון המצב הינו תלוי דפוס / טיפוס ההתנהגות שלכם.

דפוס א'- "מה רוצה?"

פועל מתוך מה ש"רוצה", ומשום שממש לא רוצה לבצע מטלות מעצבנות, הוא דוחה מה ש"צריך" לרגע האחרון, שוכח ולא מבצע, מבצע חלקית או מאוחר מדיי וכד' ומשלם על כך מחיר: דו"ח כפול לתשלום, כעס ותסכול מצד אנשים נוספים המעורבים בדבר, החמצת הזדמנויות,  יחס לעצמו או של אחרים אליו כלוזר וחסר אחריות, בלבול ופיזור בנתיב ההגשמה, הגברת חוסר בטחון.

הפתרון: להחליט שכבר בתחילת היום אתם מבצעים מטלה אחת או שתיים. וזאת בכל יום. קודם כל לסיים מה שחייבים, ואחר-כך לעבור למה שאוהבים ונהנים לעשות.
פעולה עקבית מסוג זה מביאה איתה סיפוק גדול. תחושה שאתם יכולים הכל, שאתם בשליטה במובן החיובי, שאתם מחוברים לעצמכם.

דפוס ב'- "מה צריך?"

מבצע כל כך הרבה מטלות של "צריך", כך שכל מה ש"רוצה" לא נכנס ללו"ז, וכך חולפים ימים-חודשים-שנים מבלי להגיע לממש הרצונות. מכירים את זה? "אין זמן, לא עכשיו, יש כל-כך הרבה דברים על הראש שלא מגיע/ה לזה.. הילדים, הבעל, העבודה, ההורים, מזג האויר, הגיל, המצב.." וכל אלה הם הסיבה ל-"למה לא" לעשות מה שרוצה, אלא מה שצריך. באופן זה האדם צובר מרמור ותסכול, כעס מצטבר, ולעיתים השלכה על הסביבה אותה הוא מאשים בנסיבות.

הפתרון: להתחיל את היום עם מה ש"רוצה". להקדיש לזה זמן, ואח"כ לעבור למה ש"צריך". כדי שלא יחלפו שנים או חיים שלמים ותמצאו עצמכם שחוקים, ללא הגשמה ובדרך- כלל ללא שמחה. באופן זה אתם עושים בכל יום צעד קטן, קטנטן, בהגשמת רצונותיכם, צוברים אושר יומי, ומגלים בהמשך שהצלחתם להוציא לפועל ולהגשים.

 *   *   *

בונוס לשני טיפוסי הפעולה: חישבו לפני ביצוע המשימה כיצד תרגישו לאחר הביצוע שלה, וחושו כבר כעת את השמחה, הסיפוק, התחושה שהתקדמתם.. זה נותן הרבה כוח ומעודד להמשך העשיה בכיוון המתאים לכם.

בונוס נוסף: לעיתים תמצאו שבתחומים מסויימים אתם פועלים מתוך דפוס א' ובנושאים אחרים- לפי דפוס ב'. התאימו הפתרון בחלוקה לתחומים השונים.

ב ה צ ל ח ה


אוריאלה פז-מורין

מנחה לשינוי, פתרונות וכלים להצלחה בכל תחומי החיים בקבוצות וליחידים. הכשירה רבים מהמנחים, יועצים ומטפלים בארץ. מפתחת ומייסדת שיטת אומגה להצלחה ופריצת דרך בקלות ובמהירות. מנחה סדרת הטלויזיה "הסוד מאחורי הסוד". מנחה כנסים ומסרים קבוצתיים בתקשור טראנספרסונאלי -על חושי. נומרולוגית קארמתית לפי שיטת "חותמי השם", קואוצ'ירית וותיקה, מתמחה בדמיון מודרך וכלים עוצמתיים לשינוי והצלחה בכל תחומי החיים.

** רוצים להרגיש טוב יותר? להצליח? להתחבר לאנרגיה עוצמתית? לחצו כאן למידע על שיטת אומגה בהנחיית אוריאלה מפתחת השיטה- לאיזון, הצלחה ופריצת דרך – לחצו כאן

** אמור לי מה מצב הצ'אקרות שלך ואומר לך מי אתה..- שאלון לאיבחון עצמי- לחצו כאן כעת

כתוב תגובה

אוריאלה קם-מורין

מנטורית להצלחה אישית ועסקית בכוח התודעה, מפתחת שיטת אומגה ומייסדת מכללת אומגה. פועלת לשינוי תודעה ומעניקה כלים ייחודיים ופורצי דרך.

מאמרים נוספים

אומגה

איך תדרי אנרגיה גבוהים משפיעים על בריאות וריפוי?

קבלו את שיטת אומגה בבריאות  בשיטת אומגה קיים שימוש בתדרי אנרגיה גבוהים של האנרגיה המגנטית המאפשרת איזון, עלייה ברמת האנרגטיות וריפוי. בוגרי השיטה שמפעילים את התדר הגבוה ואת הכלים, על עצמם או עבור בני משפחה קרובים, וכן מטפלים ומטופלים בה, מדווחים על תהליכי החלמה מהירים וקלים יותר, תמיכה וליווי בטיפולים מורכבים, הקלה בכאב ותופעות לוואי, מניעת מחלות, שיפור

קרא עוד»
אומגה

איך ליצור הריון מוצלח ולידה קלה

על-פי עדויות בוגרות השיטה ומטופלות, שיטת אומגה מסייעת לפריון וללידה. השיטה מסייעת בפתרון בעיות פוריות וזיהוי מקור הבעיה שגורם לבעיית פריון, כאבי מחזור או מחזור לא סדיר, הידבקויות, מעצורים נפשיים/רגשיים, מתח, סיוע בבחירת הכיוון הטיפולי ו/או הרופאים והמטפלים המתאימים, סיוע ליולדות, התמוססות של ציסטות, הכנות וליווי בטיפולי IVF. כיום גוברת המודעות וההכרה בחשיבות הרפואה האלטרנטיבית כגורם

קרא עוד»
אומגה

סוד המגנטיות ליצירת זוגיות: איך למגנט אליך זוגיות מאושרת וחתונה?

שיטת אומגה מעניקה ארגז כלים ייחודי למגנוט זוגיות וחתונה. השיטה ידועה גם כדרך לשיפור זוגיות קיימת ומערכות יחסים בכלל, בתוך המשפחה, עם חברים ובמקום העבודה. "אולם מהי האהבה? נסיון להגדירה משול לנסיון להגדיר את האלוהות. אל תגדירו את האהבה. תנו לה להיות, כך, לנוח בתוך ליבכם " אוריאלה פז-מורין מוקדש באהבה לכם, המבקשים ליצור זוגיות בחייכם

קרא עוד»

הקורסים הקרובים

דברו איתנו

מכללת אומגה מאסטר לייף – המכללה ללימודי רוחניות מעשית – אוריאלה קם מורין 

info@oriella.co.il 

052-5396333                                עקבו אחרינו ברשתות החברתיות, נחמד שם!

הירשמו לניוזלטר והיו מעודכנים

האתר פונה לנשים ולגברים כאחד

© כל הזכויות שמורות – אוריאלה קם-מורין