אוריאלה קם-מורין

11 טיפים מעשיים ורוחניים לרגיעה, איזון ושלווה

11 טיפים מעשיים ורוחניים לרגיעה, איזון ושלווה

אוריאלה פז-מורין

על כולנו עוברים לעיתים ימים לא פשוטים של לחץ, מתח, דאגה או פחד.

 הדאגה, הלחץ והפחד נובעים מחוסר יכולת להיות בשליטה או יכולת השפעה על המצב, שלי או של אדם אחר, ובמצבים של חוסר וודאות. כשאין לנו יכולת לעשות משהו לשינוי המצב, רגשות הפחד והדאגה משתלטים עלינו. הפחד- משתק. על-כן, המענה צריך להיות מצב הופכי לשיתוק, מצב של עשייה- פעולה.
 לנקוט פעולה רבת עוצמה זה להתייחס ל-4 ההיבטים המשמעותיים בחיינו:
 
1. ההיבט המעשי – מהי הפעולה הממשית שבה אני יכול/ה לנקוט כבר כעת בעניין?
2. ההיבט הרגשי- כיצד אני יכול/ה לשנות את התחושה הרגשית שלי?
3. ההיבט השכלי/מנטאלי- כיצד עלי להשתמש בכוונה הפנימית ובכוח התודעה?
4. ההיבט האנרגטי- אילו פעולות אנרגטיות עלי לבצע ליצירת שינוי?
 

א. במובן המעשי- להיות עם שתי רגליים על הקרקע ולנקוט בפעולה המתאימה או הנדרשת. למשל- פחד לבצע שיחה חשובה עם אדם כלשהו: אי ביצוע השיחה לא יקדם דבר. אנו יכולים לעזור לעצמנו להגיע למצב תודעה פנימי רגוע וממוקד יותר, ולבצע את השיחה ממקום פנימי טוב ומאוזן יותר.

ב. למחשבות ולאמונות הפנימיות שלנו יש כוח השפעה עצום על איכות החיים שלנו. כוחו של התת-מודע הינו רב. שינוי ה"תוכנה" הפנימית, הרגשית והחשיבתית, בשילוב עשייה ממשית- מחוללים שינוי ומאפשרים להיות ברגיעה ובאיזון ולהתמודד ממקום מחוזק עם נסיבות החיים.

על-בסיס 4 ההיבטים, ריכזתי עבורכם 11 טיפים לימים כאלה, ליצירת רגיעה ואיזון:

1. אנשים רבים גילו עוצמה פנימית דווקא בעת מצוקה וקושי. לבחור להאמין שגם אני מסוגל/ת. להאמין שיש בי עוצמה וכוח.

2. לבצע באופן מעשי מה שנדרש – 'מה לעשות?… לעשות!'. שחרור לחץ יכול להיעשות ע"י תנועה או פעולה ספורטיבית. להניע את עצמנו- זו פעולה היוצרת היפוך למצב השיתוק הנובע מחשש או פחד. שיחה עם אדם תומך – יכולה להיות פעולה מועילה גם כן.

3. לכתוב או לצייר את הרגשות, רצוי ביד הלא-דומיננטית (אם אתם כותבים ביד ימין, ציירו ביד שמאל שלכם. פעולה זו יוצרת שחרור שליטה ומפעילה את האונה הימנית של המוח, המאפשר להתחבר ליצירתיות, השראה ושחרור חסמים. זהו תהליך של שחרור, קתארזיס.

4. לעשות דברים שאני אוהב/ת: לשמוע מוסיקה, לפתור תשבצים, לגלוש באינטרנט- להגדיל את עיסוקי התחביב והפנאי.

5. לאפשר לעצמנו לבכות- הבכי משחרר, מזכך ומאפשר התחדשות.

6. להרגיש היכן יושב בגוף הרגש שאותו רוצים לשחרר: פחד, דאגה, תסכול, חוסר אונים, חוסר מנוח או לחץ- ולהזרים לשם במחשבה אנרגיה וורודה והרבה אהבה.

7.לשים את עצמנו או אדם אחר או מצב בתוך כדור של אור, או ספיראלה מוארת- להגנה והעצמה. להזרים אל עצמינו ו/או לשלוח לאדם אחר אהבה ממרכז הלב.

8. לבצע מסעות בדמיון מודרך- זה משקיט את המערכת הפנימית ומאפשר להתחבר למקורות עוצמה פנימיים.

9. לדעת שהכל אינו מקרי. שכל מציאות שאנו חווים- באה ללמד אותנו משהו. לתת אמון בתהליכי החיים.

10. למצוא דרך להיות בנתינה. לתת ולהעניק משהו לאחרים. כשאנו בנתינה, אנו משדרים לתת-מודע שלנו שאיננו קורבן של נסיבות. הנתינה מאפשרת חיבור לחוסן פנימי ולעוצמה.

11. לצאת מהשגרה כדי להתחבר ממקום חדש, מפרגן ותומך, ליקירים או אחרים. לימדו להכיר אנשים אחרים מנקודות מבט חדשות.

אוריאלה פז-מורין: "ברגעי הפחד הגדולים ביותר נולד מקור העוצמה הפנימי והלבבות מתאחדים. היו אתם מקור האהבה".

חיזקו ואימצו !!

שלכם באהבה

אוריאלה פז-מורין

כתוב תגובה

אודות המחברת

מנטורית להצלחה אישית ועסקית בכוח התודעה, מפתחת שיטת אומגה ומייסדת מכללת אומגה. פועלת לשינוי תודעה ומעניקה כלים ייחודיים ופורצי דרך.

מאמרים נוספים

איך תדרי אנרגיה גבוהים משפיעים על בריאות וריפוי?

קבלו את שיטת אומגה בבריאות  בשיטת אומגה קיים שימוש בתדרי אנרגיה גבוהים של האנרגיה המגנטית המאפשרת איזון, עלייה ברמת האנרגטיות וריפוי. בוגרי השיטה שמפעילים את התדר הגבוה ואת הכלים, על עצמם או עבור בני משפחה קרובים, וכן מטפלים ומטופלים בה, מדווחים על תהליכי החלמה מהירים וקלים יותר, תמיכה וליווי בטיפולים מורכבים, הקלה בכאב ותופעות לוואי, מניעת מחלות, שיפור

קרא עוד»

איך ליצור הריון מוצלח ולידה קלה

על-פי עדויות בוגרות השיטה ומטופלות, שיטת אומגה מסייעת לפריון וללידה. השיטה מסייעת בפתרון בעיות פוריות וזיהוי מקור הבעיה שגורם לבעיית פריון, כאבי מחזור או מחזור לא סדיר, הידבקויות, מעצורים נפשיים/רגשיים, מתח, סיוע בבחירת הכיוון הטיפולי ו/או הרופאים והמטפלים המתאימים, סיוע ליולדות, התמוססות של ציסטות, הכנות וליווי בטיפולי IVF.   כיום גוברת המודעות וההכרה בחשיבות הרפואה האלטרנטיבית

קרא עוד»

סוד המגנטיות ליצירת זוגיות: איך למגנט אליך זוגיות מאושרת וחתונה?

שיטת אומגה מעניקה ארגז כלים ייחודי למגנוט זוגיות וחתונה.השיטה ידועה גם כדרך לשיפור זוגיות קיימת ומערכות יחסים בכלל, בתוך המשפחה, עם חברים ובמקום העבודה. "אולם מהי האהבה? נסיון להגדירה משול לנסיון להגדיר את האלוהות. אל תגדירו את האהבה. תנו לה להיות, כך, לנוח בתוך ליבכם " אוריאלה פז-מורין מוקדש באהבה לכם, המבקשים ליצור זוגיות בחייכם  

קרא עוד»

אוריאלה קם-מורין בפייסבוק

קורסים וסדנאות

עקבו אחרי (אחרינו?)

מלל נלווה?

צרו קשר

0525-396-333

 omegashefa@gmail.com

© כל הזכויות שמורות - אוריאלה קם מורין

האתר נבנה על ידי: הסטודיו של רחלי