אוריאלה קם-מורין

טיפים – לחיי שמחה, הגשמה ואושר

בימים אלה, טוב לחזור למיקוד פנימי, ארגון מחדש ויוזמה

לצורך כך הכנתי עבורכם 12 טיפים מעשיים:

1.לדעת שאנו בדיוק בשיעור שבו אנו צריכים להיות. לדעת שהכל אינו מקרי. שכל מציאות שאנו חווים- באה ללמד אותנו משהו. להגביר קשב לשפת הסימנים של החיים. לתת אמון בתהליכי החיים. לומר תודה על היש.

 2.אנשים רבים גילו עוצמה פנימית דווקא בעת מצוקה וקושי. לבחור להאמין שגם אני מסוגל/ת. להאמין שיש בי עוצמה וכוח.
 
3.לשאול את עצמנו: מהי משמעות החיים שלי? אילו ערכים מנחים אותי בחיי? מהו החותם הייחודי שאני רוצה להטביע ולהשאיר אחרי? מהו החזון? ולפעול לאורו.
 
4.להרגיש היכן יושב בגוף הרגש שאותו רוצים לשחרר: פחד, דאגה, תסכול, ביקורת, אשמה, כעס, חוסר אונים, חוסר מנוח או לחץ- ולהזרים לשם במחשבה הרבה אהבה.
 

5.לבצע מסעות בדמיון מודרך או מדיטציות- זה משקיט את המערכת הפנימית ומאפשר להתחבר למקורות עוצמה ותבונה פנימיים.

6.למצוא דרך להיות בנתינה. לתת ולהעניק משהו לאחרים. כשאנו בנתינה, אנו משדרים לתת-מודע שלנו שאיננו קורבן של נסיבות. הנתינה מאפשרת חיבור לחוסן פנימי, לעוצמה ולהגשמה.
 
7.להתחבר ממקום חדש, מפרגן ותומך, ליקירים או אחרים. לימדו להכיר אנשים אחרים מנקודות מבט חדשות. פיתחו את הלב. זיכרו: כל כוח או דפוס הנמצא מולכם משקף כוח או דפוס המצוי בכם. זה הזמן להתבוננות בעצמכם דרך מראות החיים.
 
8.ללמוד כיצד לאמן את כוח התודעה ולפעול עם חוקי המיגנוט כדי להגשים משאלות לב. לדעת שזה אפשרי. רבים עושים זאת כבר כעת, גם אתם יכולים! הניפו את שרביט הקסם כעת. אל תתלו תקוות לעתיד. צרו אותו עכשיו.
 
9.בשביל שינוי צריך.. שינוי! לא תוכלו לצפות להמשיך לחשוב, להרגיש ולפעול כפי שהתרגלתם לעשות עד כה, ועדיין לצפות למהפך בחייכם. אם טרם הצלחתם ליצור מציאות רצויה, הרי זה סמן עבורכם כי יש צורך לשנות את ה"תוכנה". ריכשו כלים לשינוי תוכנת החיים שלכם.

10.מיצאו לכם מאמן אישי. מטפל. מנחה. גם המסז'יסט המקצועי ביותר בעולם לא יכול לעשות לעצמו מסאז' בגב. שימו בראש סדר העדיפויות שלכם מסאז' לנפש, לנשמה. זה מאפשר איכות חיים שאין דומה לה.

11.אפשרו לעצמכם לצאת מהקופסה. מהתבניות אותן למדתם בבית-ההורים, בית-הספר והחברה. היפתחו למימד נוסף, על-חושי, שהינו מעבר לחמשת החושים. ניתן לאמן

זאת ולהביט על יער החיים ממעוף הציפור. הרבה שבילי-סרק תוכלו לחסוך לעצמכם 

בנתיב החיים מנקודת מבט זו. דברים שרואים משם- לא רואים מכאן..

12.מה לעשות?.. לעשות! אם אתם משאירים טיפים אלה כ"עובר ושב", מהנהנים וממשיכים הלאה, אינכם מקרבים את השינוי לחייכם. הפחד- משתק. העשיה- מקדמת. מיצאו דבר קטנטן, שתוכלו לבצע כבר היום, או בשבוע הקרוב, כדי להזיז את החיים קדימה. פעלו כעת.

שלכם באהבה

אוריאלה פז – מורין

כתוב תגובה

אודות המחברת

מנטורית להצלחה אישית ועסקית בכוח התודעה, מפתחת שיטת אומגה ומייסדת מכללת אומגה. פועלת לשינוי תודעה ומעניקה כלים ייחודיים ופורצי דרך.

מאמרים נוספים

איך תדרי אנרגיה גבוהים משפיעים על בריאות וריפוי?

קבלו את שיטת אומגה בבריאות  בשיטת אומגה קיים שימוש בתדרי אנרגיה גבוהים של האנרגיה המגנטית המאפשרת איזון, עלייה ברמת האנרגטיות וריפוי. בוגרי השיטה שמפעילים את התדר הגבוה ואת הכלים, על עצמם או עבור בני משפחה קרובים, וכן מטפלים ומטופלים בה, מדווחים על תהליכי החלמה מהירים וקלים יותר, תמיכה וליווי בטיפולים מורכבים, הקלה בכאב ותופעות לוואי, מניעת מחלות, שיפור

קרא עוד»

איך ליצור הריון מוצלח ולידה קלה

על-פי עדויות בוגרות השיטה ומטופלות, שיטת אומגה מסייעת לפריון וללידה. השיטה מסייעת בפתרון בעיות פוריות וזיהוי מקור הבעיה שגורם לבעיית פריון, כאבי מחזור או מחזור לא סדיר, הידבקויות, מעצורים נפשיים/רגשיים, מתח, סיוע בבחירת הכיוון הטיפולי ו/או הרופאים והמטפלים המתאימים, סיוע ליולדות, התמוססות של ציסטות, הכנות וליווי בטיפולי IVF.   כיום גוברת המודעות וההכרה בחשיבות הרפואה האלטרנטיבית

קרא עוד»

סוד המגנטיות ליצירת זוגיות: איך למגנט אליך זוגיות מאושרת וחתונה?

שיטת אומגה מעניקה ארגז כלים ייחודי למגנוט זוגיות וחתונה.השיטה ידועה גם כדרך לשיפור זוגיות קיימת ומערכות יחסים בכלל, בתוך המשפחה, עם חברים ובמקום העבודה. "אולם מהי האהבה? נסיון להגדירה משול לנסיון להגדיר את האלוהות. אל תגדירו את האהבה. תנו לה להיות, כך, לנוח בתוך ליבכם " אוריאלה פז-מורין מוקדש באהבה לכם, המבקשים ליצור זוגיות בחייכם  

קרא עוד»

אוריאלה קם-מורין בפייסבוק

קורסים וסדנאות

עקבו אחרי (אחרינו?)

מלל נלווה?

צרו קשר

0525-396-333

 omegashefa@gmail.com

© כל הזכויות שמורות - אוריאלה קם מורין

האתר נבנה על ידי: הסטודיו של רחלי