בואו נכיר

אני יודעת שנושא המגנטיות לא ברור להרבה אנשים וכשמפספסים אותו – משהו לא מצליח. מדובר באותו חלק פנימי שיודע למשוך אלינו דברים שאנחנו רוצים. רובינו לא מחוברים לאותו חלק פנימי ולכן ההצלחות שלנו יכולות להיות חלקיות, בין אם זה בזוגיות בהגשמה עצמית, בעסק, שפע כלכלי או חלילה בבריאות.

אוריאלה קם מורין

מנטורית להצלחה אישית ועסקית בכוח התודעה, מפתחת שיטת אומגה ומייסדת מכללת אומגה.
פועלת לשינוי תודעה ומעניקה כלים ייחודיים ופורצי דרך.

מעל 60,000 איש פרצו את תקרת הזכוכית והצליחו לשנות את חייהם בעזרת הכלים והשיטות שפיתחה אוריאלה,
המהווה כוח מניע לשינוי ולהגשמה לרבים, ומעל 300,000 איש השתתפו בסמינרים והרצאות ונפתחו לשינוי משמעותי בחייהם.

מחברת רב-המכר: "המגנט- הדרך להגשמת החלומות שלך". אוריאלה, מפתחת שיטת "אומגה", מאסטרית לשינוי, מגנוט, התחברות לתת מודע ועל-מודע מאז 1999, הנחתה את סדרת הטלוויזיה "הסוד מאחורי הסוד". מנחה מסעות רוחניים, שמהווים נקודת מפנה בחיים, בארץ ובעולם. אוריאלה הכשירה רבים מהמורים, היועצים והמטפלים בארץ.

מאחוריי ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בהנחיית סמינרים רבי-משתפים, קורסים, הרצאות וסדנאות ומעל 300,000 איש שהצליחו ליצור פריצת דרך בחיים האישיים והמקצועיים בעזרת הכלים והתהליכים הייחודיים שפיתחתי.

– מנהלת פרסום ויח"צ – אפריקה ישראל להשקעות
– הנחיית צוותי מורים לשינוי בית-ספרי
– מחקר איכותני וכמותי – ביה"ס לחינוך אוניברסיטת תל-אביב
– תכנית הטלוויזיה בהנחייתי "הסוד שמאחורי הסוד" והופעות בכלי התקשורת
– קצינה בצה"ל (סגן) בשירות חובה + קבע
-BA חינוך, פסיכולוגיה – אוניברסיטת תל-אביב, בהצטיינות
-לימודי תעודה בתקשורת – אוניברסיטת בר-אילן
– מאסטר ב- NLP
– מאסטר ב-Time Line Therapy
– מאסטר בהנחיית דמיון מודרך, ארה"ב
– קורס הכשרת מאמנים – מכון COACH-ME
– מוסמכת בהנחיית קבוצות רב-תחומי – מכון "גישות"
– מוסמכת בשיטת EMI- לשחרור טראומות ודפוסים בגישת שינוי נוירו- מוחי

"בחיים מודעים –
אתם המנהיגים של חייכם" 

אוריאלה

גלו את הפוטנציאל האמיתי שלכם:
חוו ריפוי אישי וטרנספורמציה עם אוריאלה – המסע האישי שלכם להצלחה

כיצד שיטת הריפוי הקוונטי של אוריאלה משנה חיים?

מבוא: מדוע לחפש גישה ייחודית לצמיחה אישית?

במסע של שיפור עצמי, שיטות מסורתיות ואלטרנטיביות של צמיחה אישית לעתים קרובות מגיעות לרמה מסוימת, ומשאירות אנשים המחפשים שינוי עמוק יותר ומתמשך, ללא פתרון. החיפוש אחר טרנספורמציה עמוקה יותר מחייב גישה ייחודית, כזו המשלבת את ההתקדמות המובנית של אימון עם העומק המרפא של טיפול. שיטת האימון הטיפולית של אוריאלה עולה כפתרון פורץ דרך, המבטיח לא רק שיפורים הדרגתיים אלא קפיצות קוונטיות בתחומים האישיים והמקצועיים. היא מיועדת לאלו שמוכנים להפוך למנהיגים של חייהם, לטפל בשורשי האתגרים ולפתוח רמות חסרות תקדים של הצלחה וסיפוק

מהי שיטת הריפוי הקוונטי של אוריאלה?

שיטת הריפוי הקוונטי של אוריאלה היא גישה מהפכנית המשלבת מדעי מוח מתקדמים עם טיפול רגשי, במטרה לפתוח את הפוטנציאל המלא של הפרט. שיטה זו שאוריאלה פיתחה בולטת בזיהוי מדויק של שורשי החסימות האישיות והמקצועיות, בשילוב כלים טיפוליים ייחודיים וגישה הוליסטית לקידום ריפוי וצמיחה מהירים ויעילים. היא מיועדת לאלו המחפשים לא רק שיפורים הדרגתיים אלא קפיצות משמעותיות בחייהם האישיים והמקצועיים. השיטה של אוריאלה מבטיחה מסע טרנספורמטיבי לקראת צמיחה מתמשכת, סיפוק והצלחה, מה שהופך אותה למיגדלור עבור אנשים השואפים לשינוי עמוק.

מהם האלמנטים המרכזיים בשיטת הריפוי הקוונטי של אוריאלה?

בליבה של שיטת הריפוי הקוונטי של אוריאלה נמצאים כמה אלמנטים מרכזיים שמבדילים אותה משיטות ריפוי ואימון, הן קונבנציונליות והן אלטרנטיביות. אבן הפינה הראשונה היא זיהוי מדויק של שורשי החסימות. בשילוב אבחון על בסיס מפת החיים עם כלים נוירו-טיפוליים מגובים במחקר, השיטה של אוריאלה משיגה דיוק בגילוי מחסומים אישיים ומקצועיים שמעכבים צמיחה והגשמה.

אלמנט מרכזי נוסף הוא סט כלי טיפול ייחודיים שפותחו במשך למעלה משני עשורים. כלים אלה מיועדים במיוחד לשחרור מחסומים נסתרים ולטיפול בטראומות זכורות ולא זכורות, ומציעים גישה מקיפה וכוללת לריפוי. זה מבטיח שאנשים לא רק מקבלים הקלה זמנית אלא מודרכים בדרך לבריאות ארוכת טווח ולהצלחה.

היעילות של הטיפול היא יוצאת דופן. למרות שהוא קצר מועד, ההשפעות הן עמוקות וארוכות טווח, ומשחררות אנשים משנים, ולפעמים מעשורים, של קיפאון. המעבר המהיר הזה ממצב של קיפאון לפריחה הוא מה שהופך את השיטה של אוריאלה למושכת במיוחד עבור אלו המחפשים התקדמות מהירה אך בת קיימא.

לבסוף, הגישה ההוליסטית משלבת את המיקוד ביעדים של אימון עם העומק של טיפול. זה מבטיח שבעיות יסודיות יטופלו וייפתרו, מה שהופך את האדם לשותף פעיל בתהליך הריפוי שלו. השיטה של אוריאלה לא רק מתמקדת בפתרון בעיות קיימות אלא גם בהעצמת אנשים למנוע חסימות עתידיות, מה שמוביל לצמיחה מתמשכת ולהצלחה.

כיצד גישת "האימון הטיפולי" משפרת את השינוי האישי?

אימון טיפולי הינו מושג שאוריאלה טבעה כחלק מהגישה הייחודית שלה לטרנספורמציה אישית. מדובר בשילוב מהפכני של טיפול ואימון, שנועד במיוחד לפתוח את הפוטנציאל המלא שלכם באמצעות תמיכה והדרכה אישית.

שילוב האימון הטיפולי בשיטת הריפוי הקוונטי של אוריאלה משמש כזרז רב עוצמה לשינוי אישי. שילוב ייחודי זה של אימון וטיפול יוצר סביבה דינמית ותומכת, המאפשרת לאנשים לחקור ולטפל במחסומים רגשיים ופסיכולוגיים עמוקים שהגבילו את הפוטנציאל שלהם.

בצד האימון, השיטה היא בעלת מבט קדימה וממוקדת פעולה, המתמקדת בהצבת יעדים והשגתם, קידום שיפור עצמי ובניית מפת דרכים להצלחה. היבט זה עוזר לאנשים להתחבר לחזון של העצמי העתידי שלהם, להציב יעדים מציאותיים ושאפתניים ולפתח תוכניות פעולה כדי להשיגם.

ההיבט הטיפולי, לעומת זאת, צולל אל העבר, ומאיר טראומות רגשיות בלתי פתורות ומחסומים פסיכולוגיים. על ידי התמודדות וריפוי בעיות אלה, אנשים יכולים להשתחרר מכבלי העבר שלהם, שמתבטאים לעתים קרובות כפחדים, חוסר ביטחון ואמונות מגבילות.

הסינרגיה בין אימון לטיפול בשיטת אוריאלה מבטיחה ששינוי אישי יהיה לא רק עמוק אלא גם הוליסטי. אנשים לא רק מצוידים באסטרטגיות להתקדם, אלא גם עוברים תהליך ריפוי מבפנים, מה שמאפשר להם לנוע קדימה בביטחון, בבהירות ובתחושת מטרה מחודשת. גישה מקיפה זו מבטיחה חוויה טרנספורמטיבית שעולה על אימון או טיפול מסורתיים, וסוללת את הדרך לשינוי מתמשך ולמימוש.

גילוי התוכנית של חייך: האבחון והקריאה הראשונית של אוריאלה

מהמפגש הראשון, אוריאלה מציעה עומק חסר תקדים של תובנות לחייו של אדם באמצעות כלי אבחון הידוע כמפת החיים האישית. מכשיר רב עוצמה זה פועל כמו רנטגן, חודר מתחת לפני השטח כדי לחשוף את הרשת המורכבת של נסיבות, מחסומים ובעיות בסיסיות שמעצבות את קיומו של האדם. זה דומה להתייעצות סופית עם פרופסור מומחה לאחר שנים של ניווט במבוך של רופאים כלליים ומטפלים שאין להם את האמצעים לזהות את ליבת הבעיה.

מפת החיים האישית מספקת הבנה מקיפה של הכוחות הפועלים בחייו של אדם, מצביעה על מקורות המכשולים ומאירה את הדרך לפריצת דרך. עבור רבים, קריאה ראשונית זו מציעה רגע עמוק של בהירות, כאשר שנים של בלבול וחיפוש אחר פתרונות מתגבשים לסיפור קוהרנטי. אוריאלה מפרשת במיומנות מפה זו, ומזהה לא רק את האתגרים הנראים לעין אלא גם את הדינמיקה והדפוסים הנסתרים שהתחמקו מגילוי.

אבחון ראשוני זה הוא אבן יסוד בשיטתה של אוריאלה, המכין את הבמה למסע מותאם אישית של ריפוי וטרנספורמציה. על ידי זיהוי מדויק של שורשי הבעיות של אדם, אוריאלה יוצרת אסטרטגיה בהתאמה אישית שמתייחסת לאתגרי הליבה הללו, ומכוונת את התהליך כך שהמסע שלפנינו יהיה גם יעיל וגם טרנספורמטיבי. זהו רגע של גילוי עבור רבים, המציע תקווה וכיוון ברור לאחר שנים של אי ודאות ומאבק.

מסגרת השינוי: ארבעה ממדים וצירים דפוסיים

שיטת האימון הטיפולית של אוריאלה מציגה מסגרת מתוחכמת להבנת אתגרים אישיים ומקצועיים וטיפול בהם. השיטה בנויה סביב ארבעה ממדים, כל אחד מייצג היבט שונה בחייו של הפרט שבו עשויים לצוץ אתגרים. ממדים אלה מספקים עדשה מקיפה לזיהוי שורשי הבעיות, ומציעים גישה מותאמת אישית להכוונת שינוי ולקידום שחרור חסמים.

ניווט דרך ארבעת הממדים

זיהוי הממד הספציפי שבו שוכן האתגר הוא הצעד הראשון בתהליך. לאחר הזיהוי, השיטה של אוריאלה משתמשת בכלים מיוחדים כדי לנווט דרך ממדים אלה, ולטפל באתגר ישירות וביעילות. גישה רב-ממדית זו מאפשרת התייחסות להיבטים השונים בחייו של הפרט, ומספקת נתיב הוליסטי להתגברות על מכשולים.

זיהוי ויציאה מצירים דפוסיים

אבן יסוד נוספת בשיטת אוריאלה היא מושג הצירים הדפוסיים. צירים אלה, שהתגלו לאורך שנות מחקר ופרקטיקה, מייצגים מנגנוני חסימה מתוחכמים שכאשר לא מטפלים בהם, הם יוצרים דפוסי רגש, התנהגות ומחשבה לא פרודוקטיביים. על ידי זיהוי מיקומו של אדם על צירים אלה, השיטה של אוריאלה מציעה אסטרטגיה ברורה להתרחק מקצוות לא מאוזנים אלה, ובכך להקל על השלכות אישיות, משפחתיות, מקצועיות ובריאותיות.

מציאת נקודת האיזון Q לשינוי מתמשך

בלב השגת שינוי מתמשך נמצא מושג נקודת האיזון Q. המייצגת את שיווי המשקל של הציר המזוהה, שבו הפרט כבר לא מתנדנד בין קצוות הציר. השיטה של אוריאלה מתמקדת בהנעת פרטים לעבר נקודת איזון זו באמצעות תהליכים וכלים מותאמים אישית, ומאפשרת קפיצה קוונטית בפיתוח אישי.

ההישג של איזון מחליף את התנועה בין קצוות צירי הדפוס, ומכניס מצב של יציבות והרמוניה. שינוי זה הוא קריטי לאנשים כדי להשתחרר מהמעגלים שהחזיקו אותם בעבר, ומאפשר להם לאמץ הזדמנויות חדשות וצמיחה.

שילוב כלי קונסטלציה משפחתית

השיטה של אוריאלה משלבת באופן ייחודי את כלי הקונסטלציה המשפחתית, גישה טיפולית הבוחנת את הדינמיקה העמוקה, לעתים קרובות נסתרת, בתוך משפחה שיכולה להשפיע על הרגשות, ההתנהגויות ודפוסי החיים של הפרט. שילוב חדשני זה מאפשר לאוריאלה לטפל ולרפא לא רק חסימות אישיות, אלא גם כאלה השורשיות בהיסטוריה המשפחתית וביחסים בין בני המשפחה.

בתהליך זה אנשים מתוודעים למקורות הכאב הרגשי שלהם בתוך ההקשר הרחב יותר של ההיסטוריה המשפחתית שלהם. שינוי פרספקטיבה זה מאפשר הבנה חומלת של עצמך ושל אחרים, וסוללת את הדרך לשחרור רגשי.

בנוסף, אוריאלה עוזרת למקם מחדש אנשים בתוך מערכות המשפחה שלהם בצורה המקדמת מערכות יחסים בריאות יותר ואוטונומיה אישית. הכלי ליצירת סדר בתוך הקונסטלציה המשפחתית לא רק מתייחס לדינמיקה המשפחתית אלא גם יכול להשפיע באופן משמעותי על תחומים אחרים בחייו של האדם. תהליך טרנספורמטיבי זה, על ידי יצירת מבנה הרמוני ונכון בתוך המערכת המשפחתית, משמש כבסיס לשינויים חיוביים במגוון היבטים של החיים, כולל פיתוח אישי, הישגים מקצועיים ורווחה רגשית.

השדה הקוונטי – יצירת פריצות דרך ועיצוב המציאות

אוריאלה משתמשת בכלי קונסטלציה משפחתית באופן ייחודי, כדי לזרז שינוי משמעותי ופריצות דרך על ידי גישה לפוטנציאל העצום של השדה הקוונטי, מעבר לגבולות הדינמיקה המשפחתית הקונבנציונלית.

שילוב זה של כלי הקונסטלציה המשפחתית בשיטתה של אוריאלה מעשיר את התהליך הטיפולי, ומציע נתיב מקיף לא רק לריפוי פצעים מהעבר אלא גם ליצירת מציאות עתידית של פוטנציאל גבוה בשדה הקוונטי. לקוחות מקבלים בכך כוח להגשים את רצונותיהם ולהשיג רמות חסרות תקדים של הצלחה. גישה חדשנית זו מכירה בכך שבעוד יחסים משפחתיים מעצבים אותנו, אנו גם חלק מרצף אנרגטי גדול יותר ומקושר שמשתרע על פני זמן ואפשרויות.

בשדה הקוונטי המורחב הזה, אוריאלה מנווטת במיומנות כדי לסייע להתמודד ולשחרר את הקשרים הנסתרים והמגבילים ואת הדפוסים שמשפיעים בעדינות על חייהם של אנשים, באופן המאפשר לשחרר אותם ממגבלות מחזוריות וטראומות בין-דוריות.

תהליך זה אינו רק עניין של יישור מחדש אלא כרוך בחיווט מחדש של התבנית המגנטית בשדה הקוונטי של האדם. תהליך זה מאפשר להשיל נרטיבים ישנים ולחבק פוטנציאלים חדשים, ללא כבלי ההיסטוריה המשפחתית או מגבלות התודעה של האדם.

שימוש בכלי קונסטלציה משפחתית בהקשר הרחב יותר הזה מאפשר ללקוחות לחווט מחדש את הקשר שלהם למהותם ולפוטנציאל הגבוה ביותר שלהם, ללא תלות בעבר. חיווט מחדש זה בשדה הקוונטי שפיתחה אוריאלה סוללת את הדרך להופעת תרחישי חיים חדשים, ופותחת דלתות להצלחה ולסיפוק שהיו מוסתרים או חסומים בעבר.

באמצעות שיטה טרנספורמטיבית זו, אוריאלה מנחה אנשים לא רק לדמיין אלא ליצור באופן פעיל עתיד שמתאים לרצונות ולשאיפות העמוקים ביותר שלהם, ומוכיח ששינוי ניתן להשגה מעבר לאילוצים של דינמיקות קיימות. על ידי יצירה מחדש של דפוסי אנרגיה בתוך השדה הקוונטי, לקוחותיה של אוריאלה מקבלים כוח לעבור מעבר למגבלות ההיסטוריות שלהם, ולצעוד בביטחון אל עתיד המוגדר על פי הפוטנציאל הגבוה שלהם.

ריפוי דפוסים בין-דוריים לעצמך ולדורות הבאים

השיטה של אוריאלה גם מתייחסת לאתגרים עמוקים ששורשיהם בהעברה בין-דורית. על ידי ריפוי דפוסים שעברו מדורות קודמים, אנשים יכולים לפתור את הבעיות הבסיסיות שבתשתית האתגרים והיחסים הנוכחיים שלהם. גישה זו לא רק מקלה על פריצות דרך אישיות אלא גם מונעת את ההנצחה של דפוסים אלה לדורות הבאים, וסוללת את הדרך למעגל של שינוי חיובי ופיתוח.

.

מי יכול להפיק תועלת משיטה מהפכנית זו?

שיטת האימון הטיפולית של אוריאלה מותאמת לקהל רחב, הכולל אנשים בשלבים שונים במסעותיהם האישיים והמקצועיים. בעיקרו של דבר, זהו מגדלור עבור אלו המרגישים תקועים או לא מסופקים במצבם הנוכחי, ומחפשים פריצת דרך משמעותית בחייהם. זה כולל אנשי מקצוע השואפים לשפר את סיכויי הקריירה שלהם, אנשים העומדים בפני אתגרים אישיים, וכל מי שרוצה תחושת סיפוק ושפע עמוקה יותר.

יתר על כן, מאמנים ומטפלים קיימים יכולים להפיק תועלת רבה מלימוד שיטה זו, בתכנית ההכשרה הייחדוית "מאמנים לחיים VIP". התכנית מציעה כלים ואסטרטגיות מתקדמות לשדרוג מיומנויותיהם, ומבדלת אותם בתחומם בכך שהיא מאפשרת להם לטפל בצורכי לקוחותיהם בצורה יעילה יותר. השילוב הייחודי של אימון וטיפול בשיטה מצייד את המטפלים ביכולת להוביל את לקוחותיהם להצלחה במהירות וביעילות רבה יותר, ולמלא את מרפאתם בלקוחות מרוצים.

בנוסף, אנשים ללא ניסיון קודם במקצועות העזרה אך עם רצון להתחיל בקריירה משמעותית באימון או טיפול ימצאו הכשרה זו כבעלת ערך רב. היא מספקת בסיס מוצק באמון טיפולי ובכלים הייחודיים הדרושים כדי להתפרנס בתחום הטיפול, ובכך פותחת דלתות למקצוע מלא בסיפוק ותכלית.

סיכום: למה לבחור בשיטת הריפוי הקוונטי של אוריאלה למסע שלך?

שיטת האימון הטיפולית של אוריאלה מייצגת גישה מהפכנית להתפתחות ולטרנספורמציה אישית ומקצועית. על ידי שילוב אימון וטיפול, היא מציעה אסטרטגיה מקיפה להשגת פריצות דרך מתמשכות ומאפשרת חוויה טרנספורמטיבית שלא דומה לשום דבר אחר. השילוב הייחודי שלה של זיהוי מדויק, כלים טיפוליים ייחודיים, יעילות וגישה הוליסטית מבטיחים צמיחה מהירה ומתמשכת. על ידי התייחסות לשורשי האתגרים והעצמה באמצעות שילוב של טכניקות אימון וטיפוליות, היא מציעה נתיב מקיף להתגברות על מכשולים.

בין אם אתם מחפשים להתגבר על מכשולים אישיים, להשתחרר מקיפאון, לחזק את הביטחון העצמי, לשפר את הקריירה שלכם או להיכנס לעולם האימון והטיפול, שיטה זו מספקת את הכלים והתובנות הדרושים לטרנספורמציה עמוקה. אימוץ גישה ייחודית זו פירושו לא רק לשאוף לשינוי אלא להשתתף באופן פעיל במסע שלכם לחיים של הצלחה, סיפוק ושפע. זוהי הזמנה להפוך לאדריכלים של גורלכם, ולהוביל את עצמכם לרמות חסרות תקדים של הישגים וסיפוק.

החלו במסע של גילוי וטרנספורמציה

האם יש לך רצון לחשוף את הפרקים הנסתרים של סיפור חייך ולשרטט מסלול לעבר הגשמה והצלחה? אוריאלה מזמינה אותך לעשות את הצעד הראשון במסע טרנספורמטיבי עם הצעה מיוחדת חד-פעמית, ולהזמין את הפגישה המשמעותית שלך עוד היום בעלות מוזלת וחווה את הבהירות, ההבנה והפריצה שחיפשת.

זה הזמן שלך להתחבר להדרכה שיכולה להאיר את הדרך קדימה, להציע תובנות ואסטרטגיות המותאמות במיוחד עבורך. איןסיבה לתת לעוד יום לעבור בתסכול ובחיפוש אחר תשובות. זה הזמן ללחוץ על הקישור למטה ולהבטיח את מקומך לסשן משנה חיים עם אוריאלה, בזום או פיזית ברמת השרון. המסע שלך לעתיד מזהיר יותר מתחיל כאן.

הזמן את הסשן הטרנספורמטיבי שלך עכשיו

נצל.י את ההזדמנות הייחודית הזו לגלות את עומק הפוטנציאל שלך ולהתחיל בדרך לחיים מאושרים ומסופקים יותר. אוריאלה מצפה בכיליון עיניים לקבל את פניך ולהדריך אותך בכל צעד ושעל.

לקביעת פגישה אישית עם אוריאלה:

https://secure.cardcom.solutions/EA/EA5/xClg/Order

לקבלת סדרת וידאו מתנה מלאו פרטיכם כאן