בואו נכיר

אני שמחה מאד שהגעת לאתר שלי. אני יודעת שנושא המגנטיות לא ברור להרבה אנשים וכשמפספסים אותו – משהו לא מצליח. מדובר באותו חלק פנימי שיודע למשוך אלינו דברים שאנחנו רוצים. רובינו לא מחוברים לאותו חלק פנימי ולכן ההצלחות שלנו יכולות להיות חלקיות, בין אם זה בזוגיות בהגשמה עצמית, בעסק, שפע כלכלי או חלילה בבריאות.

אוריאלה קם מורין

מנטורית להצלחה אישית ועסקית בכוח התודעה, מפתחת שיטת אומגה ומייסדת מכללת אומגה. פועלת לשינוי תודעה ומעניקה כלים ייחודיים ופורצי דרך.

מעל 60,000 איש פרצו את תקרת הזכוכית והצליחו לשנות את חייהם בעזרת הכלים והשיטות שפיתחה אוריאלה, המהווה כוח מניע לשינוי ולהגשמה לרבים, ומעל 300,000 איש השתתפו בסמינרים והרצאות ונפתחו לשינוי משמעותי בחייהם.

מחברת רב-המכר: "המגנט- הדרך להגשמת החלומות שלך". אוריאלה, מפתחת שיטת "אומגה", מאסטרית לשינוי, מגנוט, התחברות לתת מודע ועל-מודע מאז 1999, הנחתה את סדרת הטלוויזיה "הסוד מאחורי הסוד". מנחה מסעות רוחניים, שמהווים נקודת מפנה בחיים, בארץ ובעולם. אוריאלה הכשירה רבים מהמורים, היועצים והמטפלים בארץ.

מאחוריי ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בהנחיית סמינרים רבי-משתפים, קורסים, הרצאות וסדנאות ומעל 300,000 איש שהצליחו ליצור פריצת דרך בחיים האישיים והמקצועיים בעזרת הכלים והתהליכים הייחודיים שפיתחתי.

מנהלת פרסום ויח"צ – אפריקה ישראל להשקעות

הנחיית צוותי מורים לשינוי בית-ספרי

מחקר איכותני וכמותי – ביה"ס לחינוך אוניברסיטת תל-אביב

תכנית הטלוויזיה בהנחייתי "הסוד שמאחורי הסוד" והופעות בכלי התקשורת

קצינה בצה"ל (סגן) בשירות חובה + קבע

BA חינוך, פסיכולוגיה – אוניברסיטת תל-אביב, בהצטיינות

-לימודי תעודה בתקשורת – אוניברסיטת בר-אילן

מאסטר ב- NLP

מאסטר ב-Time Line Therapy

מאסטר בהנחיית דמיון מודרך, ארה"ב

קורס הכשרת מאמנים – מכון COACH-ME

מוסמכת בהנחיית קבוצות רב-תחומי – מכון "גישות"

מוסמכת בשיטת EMI- לשחרור טראומות ודפוסים בגישת שינוי נוירו- מוחי

"בחיים מודעים –
אתם המנהיגים של חייכם" 

 אוריאלה

תודה על הרשמתך